Yerli Dizi

Aşkın Tarifi final için gün sayıyor

Kanal D'nin yaz sezonunda başlayan dizisi Aşkın Tarifi'nden dizinin müdavimlerini üzen haber. Reytingleri beklenenin altında kalan dizi için final kararı verildi.

NTC Medya imzalı Aşkın Tarifi, dizisinin başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk yer alıyordu. Dizi 6 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 13. bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı Aşkın Tarifi, düşük reytinglerinin kurbanı oldu.

AŞKIN TARİFİ DİZİSİNİN KONUSU

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu