Magazin

Aslı Enver ünlü kozmetik markasından ne kadar kazandı?

Genç ve yetenekli oyuncu Aslı Enver, dünya kozmetik devi olan markanın güzellik elçisi oldu. 2016 Aslı Enver için çok uğurlu gelmişe benziyor. Hem Murat Boz ile olan aşkı, hem de Kış Güneşi isimli TV dizisi hem de güzellik elçiliği Aslı Enver’in mutluluğuna mutluluk kattı.

Aslı Enver: “Hayatımda Güzel Şeyler Oluyor” diyerek duygularını dile getirdi. Aslı Enver, Yunanistan’ da kameralar karşısına geçti. Dünyanın lider kozmetik markaları arasında yer alan L’Oreal Paris için kameralar karşısına geçen Aslı Enver’in 1 yıllık reklam anlaşması için 1 milyon lira aldığı iddia ediliyor.

Daha önce Türkiye’de Cansu Dere, Fahriye Evcen ve Azra Akın ile çalışan L’oreal’in bu kez de yeni yüzü olarak Aslı Enver’i seçti. Markanın güzellik elçisi olarak ilk kez önceki gün basının karşısına geçen güzel oyuncunun oldukça heyecanlı olduğu gözlendi. Reklam filminin Yunanistan’da çekildiğini söyleyen Aslı Enver, “Benim ilk saç reklamımdı ve değişik bir tecrübeydi.

Neden sizi seçtiler sorusuna ilginç cevap

Güzel oyuncu gazetecilerin “Markanın yetkilileri, bu yıl neden sizi güzellik elçisi olarak seçtiler?” sorusuna ilginç cevap verdi. “Bilmiyorum, bunu kendilerine sorun.”Enver, Murat Boz’la ilgili sorular karşısında ise “Şu an başka bir iş için buradayız. Konuyu başka yerlere çekmezseniz sevinirim” diyerek basın toplantısını bitirdi. YILDIZI YENİDEN PARLADI Fahriye Evcen’le yaptıkları anlaşma karşılığında güzel oyuncuya 500 bin dolar verdikleri konuşulan marka yetkilileri, Aslı Enver’e de yüklü bir ücret ödedi. Konuşulanlara göre güzel oyuncu, 1 yıllık reklam anlaşması için 1 milyon lira aldı. Enver’in bu anlaşması “Murat Boz, aşkı Aslı Enver’in yıldızını yeniden parlattı” dedirtti. Aslı enver Kimdir? Aslı Enver 1984 Londra doğumlu olup, oyuncudur. Yaşam öyküsü Kıbrıs Türkü bir baba ile, eğitim için Türkiye’den Londra’ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra’da dünyaya gelmiştir.12 yaşına dek Londra’da yaşayan Aslı Enver daha sonra ailesiyle Türkiye’ye taşınmıştır. Tiyatroya ülke değişimi nedeniyle bocalama geçirdiği dönemde annesinin yönlendirmesiyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde başladığını belirtmiştir. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden ve Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinin başında TRT’de yayınlanan bir sit-com’da iki dakikalık bir rol almış ardından Ayna adlı kısa filmde oynamıştır. Kanal D’de yayınlanan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine Ergun karakterini canlandırmıştır. Daha önce Hayat Bilgisi adlı dizide de rol alan Enver, Suskunlar dizisinde Ahu karakterini canlandırmıştır. Ardından D Yapım’ın Kanal D 2013 sezonu için hazırladığı Kayıp Dizisinde Özlem Albayrak karakterine hayat vermiştir. Ardından Bana Artık Hicran De dizisinde başrol oynamıştır. 2015 yılında Mutlu Ol Yeter dizisinde başrol oynamıştır.2015 yılından bu yana Dolunay Soysert’le oynadığı Personel oyununda Emma’yı canlandırmaktadır. 2016’da vizyona giren Kardeşim Benim adlı filmde Zeynep karakterini oynayan Enver, Şubat 2016’da yayına başlayacak olan Kış Güneşi isimli dizide Nisan karakteriyle yer alacaktır.Ayrıca O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 2016’da Demet Sağıroğlu’nun Arnavut Kaldırımı isimli şarkısını seslendirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu