Magazin

Aslı Enver’den medyaya ‘adresimi deşifre ettiniz’ isyanı

Ünlü oyuncu Aslı Enver, eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile yeni bir aşka yelken açmış, ikili ortak arkadaşlarının bir davetinde tanıştıktan sonra birliktelik yaşamaya başlamıştı. Ancak, Kerem Tunçeri ile igili çıkan bazı iddialardan sonra çiftin yolları ayrılmıştı. Bugün medyada çıkan Enver ve Tunçeri’nin barıştığı yolundaki haberlere Aslı Enver’den sert açıklama geldi. Enver’in haberin veriliş biçiminden dolayı medyaya da sitemi vardı.

Aşk haberlerinden sonra sosyal medyada Kerem Tunçeri’ye ait olduğu iddia edilen bazı mesajlar ifşa edildi. Tunçeri’nin kendilerine attığı özel mesajları ifşa eden kadınlar “Karantinada kafayı yedi herhalde” yazdı.

Bu gelişmeden sonra ünlü oyuncu, Tunçeri’den ayrılmıştı.

SON DAKİKA! Aslı Enver'den Kerem Tunçeri açıklaması! 'Sınır aşılmış oldu!' - Magazin haberleri

Tüm bu yaşananlardan sonra Enver ile Tunçeri’nin aralarındaki buzları erittiği iddia edildi. Çiftin gözlerden uzak bir şekilde ilişkilerini yürrüttüğü öne sürüldü.

Çıkan haberlerden sonra ise Aslı Enver suskunluğunu bozdu.

Enver bugün hakkında çıkan Kerem Tunçeri’yle barıştığı haberiyle ilgili bir açıklama yaptı. Haberin içeriğinin yalan olduğunu belirten Enver, “Esas sıkıntı kişisel verilerin koruma kanununa aykırı olarak açık adresimin ve evimin fotoğraflarının alenen paylaşılmış olmasıdır. Hedef gösterircesine adresimi evimin fotoğraflarıyla birlikte manşet yaparak güvenliğimi tehlikeye atmak ne tür bir şiddettir? Maalesef bu haberle birlikte sınır aşılmış oldu. Kanuni haklarımı aramak için tüm işlemleri başlattığımı bildiririm” dedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu