Televizyon

Aslı Şafak’ın Bloomberg HT’deki yeni programı ne zaman başlıyor?

Aslı Şafak’ın Bloomberg HT’deki programı artık gün sayıyor. Şafak’ın sunumuyla ekrana gelecek olan programın tanıtımı yayında. Aslı Şafak’la İşin Aslı adlı program 17 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 20:00’de Bloomberg’te ekrana gelecek.

17 EYLÜL PAZARTESİ AKŞAMI BAŞLIYOR

Peki, Şafak’ın programında neler olacak? Vizyondaki sinema filmleri ve filmin oyuncuları, yönetmenleri ile röportajların yanı sıra, edebiyat dünyasının usta kalemleri ve alanındaki uzman isimler programa konuk olacak. Zaman zaman da yorumcuların stüdyoda canlı performansları ekrana gelecek.

Televizyon haberciliğine Ankara’da başlayan Şafak, uzun yıllar TRT’de Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, parlamento muhabirliği gibi görevlerde bulunduktan sonra İngiltere’ye gitti.

Londra’da mesleğini sürdüren Şafak, 8 yıl önce Bloomberg HT’den gelen teklif üzerine İstanbul’a dönerek, 3. Seans ve Günden Kalanlar programlarını yaptı. Esprili ve sade anlatımıyla “ekonomiyi Türkiye’ye sevdiren kadın” olarak tanınan Şafak’ın, TED konuşmaları milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Merhum usta gazeteci-yazar Tayyar Şafak’ın kızı olan Aslı Şafak, Bloomberg Radyo’da Aslı faslı adlı programı sundu.

Meslek yaşamında pek çok ödül alan Aslı Şafak’ın “Bana Bana Hep Bana” adlı bir kitabı bulunuyor.

İşte Aslı şafak’la İşin Aslı programının tanıtımı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu