Yaşam

Astrodeha Şenay Yangel anlatıyor Mars ve Satürn gerilemesi

 

Satürn ve Mars geri hareketlerine başlıyor. Astroloji dilinde “retro” olarak bilinen bu gezegen hareketleri insanları ve doğayı olumlu ve olumsuz açılardan etkilemeye devam ediyor. Bu etkilerin hangi burçları nasıl etkileyeceğinin ayrıntılarını ise Astroloji uzmanı Astrodeha Şenay Yangel Devi anlatıyor.

Satürn Retro

“Satürn, yıldızların öğretmeni,
bilgeliğe giden yolun otoriter komutanı” Ünlü bir spiritüel öğretmenin tabiri ile; Satürn görev ve sorumluluk aklı kontrolde tutan bir barajdır. Ezoterik ‘’Ruhsal’’ Astrolojide yıldızların öğretmeni olarak tanımlanır. Mitoloji’ deki adı Kronos’tur.  Yıldızların öğretmeni Satürn yıllara göre ‘’R’’geri harekette bulunur 4 ila 6 ay sure ile bu konumda kalır. Satürn doğum haritamızda ‘R’ hareketini hangi evde gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda yaşamdan aldığımız dersleri değerlendirmemiz tepki ve davranışlarımızı kontrol altına almamız olgunlukla davranışlarımızı belirlememiz kontrollü olmamız gereken zamanlar geçmişte yaşanan pişmanlıklara bir yenisini daha eklemek istemiyorsak bu sürede aldığımız dersleri yaşamımıza aktarmalıyız.
25 Mart 2016 da Yay burcunda ‘R’ Satürn geri hareketini ancak 13 Ağustos 2016 da tamamlayarak Yay burcunda Doğru gitmeye başlayacak.

Mars’ta Retro

Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi, Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir isteklerimize ulaşmak’ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. Telaşa kapılmadan bu sure içinde var olan şartları korumak sakin ve duyarlı davranmak olası pek çok problemin önüne geçecektir. Kişisel doğum haritalarınızda Mars hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda enerjinizi dengelemeli öfkenizin aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz..
17 Nisanda ‘R’ Yay burcunda geri hareketine başlayacak.

Astro Deha Şenay Yanel Devi yorumlarını resmi sayfasından takip için tıklayınız

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu