Yaşam

Astrolog Filiz Özkol bayramda sevdiklerinizi nasıl mutlu edebileceğinizi yazdı

Yıldızlar artık karakterimizi her konuda etkilerken, bu güzel bayram  günlerinde  sevdiklerimize neler almalı  ?  Onları nasıl mutlu etmeliyiz? İşte, astroloji   sevdiklerimizi nasıl sevindirebileceğimiz konusunda bizler rehberlik yapıyor. Ünlü astrolog Filiz Özkol, burçlara göre bayramda sevdiklerimize vereceğimiz hediyeleri Medyabey okurları için yazdı.

 

KOÇ

ERKEKLERİ

Koç erkeği zor bir insandır. Spora düşkünlükleri ile tanınmışlardır. Yaşamlarında aşkın yeri büyüktür. Giyim tarzından konuşmasına, düşüncelerinden davranışlarına kadar her şey kusursuzdur. Kendi doğrularıyla yaşayan bu kişileri anlamak kolay olmasa da birlikte yaşamak zevklidir.  Doğuştan sahip oldukları çocuksu ruhları; onları iyi bir babadan çok, iyi bir arkadaş konumuna getirir. Onlara bu güzel günde, kayak takımı, spor ayakkabıları, eşofmanlar veya değerli bir kol saati hediye edebilirsiniz.

KADINLARI

İhtiyatsız, coşkulu ve dik kafalı olan siz Koç kadınları için yaşam göründüğü kadar kolay değildir. İlişkilerinde son derece kıskanç bir yapı sergilerler.. Tutkuları derin, hisleri içtendir Erkeğinin iyi ve kötü gününde daima yanında oluşu onu ideal bir iş yapar. Yaşamlarında çocuklarının önemi çok büyüktür. Yatak odasına düşkün oldukları için, egzotik duvar süslerinden, kırmızı yatak örtülerinden ve gerçek çiçekler armağan edebilirsiniz.

ÇOCUKLARI

Rekabeti seven ve isteklerinin yerine getirilmesi isteyen Koç çocuklarının ihtiyacı olan tek şey, aslında sevgidir.  Doğduğu anda evin komutasını eline alır. Sevmediği mamayı yemeyecek kadar inatçıdır. Doğduğu andan itibaren müthiş bir enerjiye sahiptir Özellikle kız koçlar kırmızı ayakkabılara bayılırlar. Renkli kalemler ve renkli saç tokaları onların sevdiği şeylerdir. Daha küçük yaşta erkeklerle yarışır. Erkek koçlar mekanik şeylerden hoşlanırlar Arabalar, spor ayakkabılar, renkli ve önünde çeşitli logoları olan tişörtlerdir. Ayrıca toplara da hayır demezler

 

BOĞA

ERKEKLERİ

Ciddi ve sakin yapıları ile, iyi bir aile reisi olmaya adaydırlar. Son derece sabırlı, pratik ve çözümleyicidirler. Köklerine çok bağlı olan bu kişiler, ömür boyu yaşlı akrabalarının her türlü sorunlarına koşarlar. Yaşamın temel taşları oldukları için de ne zaman başı sıkışan bir dostu varsa o her zaman ordadır. Onlara bu özel günlerinde, çok sevdikleri bir kitap, deri bir cüzdan, elektronik oyunlar, onları rahat ettirecek aksesuar niteliğinde eşyalar, örneğin; bir kuş tüyü yastık alabilirsiniz.

KADINLARI

Çok güçlü bir fiziksel yapıya sahip olduğunuz için, aşkta da aşırılıklara kaçabilirler. Gerçek sevgiyi ararken, yanlış evliliklere sürüklenebilirler. Sessiz, sakin yapılarına rağmen, derin  ve yoğun duygulara sahiptirler. Annelik ve eş olmak onlara çok yakışır. Hiç bu kadar eviyle bütünleşen bir kişi göremezsiniz. Mutfak malzemelerine karşı zaafları çok fazladır. Günün uzun bir zamanını mutfakta geçiren Boğa kadınlarına alınabilecek en iyi hediye, ilginç kullanışlı mutfak aletleridir.

ÇOCUKLARI

Sessiz ve sakin yapısı ile sizi asla utandırmaz. Baskıya gelemez. Ona bir şeyi defalarca tembih ederseniz, inadına yapmaz. Sevgiye çok fazla değer verdiği için onun yanaklarını öpmeyi sakın ihmal etmeyin. Kızlar daha çok yumuşak tüylü kazaklar saten parlak pijamalar, uzun saçlı bebeklerden hoşlanırlar. Küçük portatif mutfak eşyaları da alabilirsiniz. Evcilik oynamayı severler. Erkekler. Bebekliklerinde hayvan figürlü oyuncaklar ( Ayı Tavşan gibi) Müzik aleti de olabilir Özellikle org gitar gibi..Spor ayakkabılar en sevdiği şeydir.

5i4a6951

 

İKİZLER

ERKEKLERİ

Hareketli ve değişken yapılarıyla dikkat çekmemeleri mümkün değildir. Sonsuz bir öğrenme isteği içinde oldukları için çevrelerine asla kayıtsız kalmaları mümkün değildir. Etrafınızda her an eğlenceli bir İkizler görmeniz mümkündür.  Bu gün onlara en çılgın hediyeleri alabilirsiniz. Orijinal spor ayakkabılar, kaliteli bir güneş gözlüğü, renkli tişörtler, blue jeanler ve bir seyahat çantasına hayır demez.

KADINLARI

Temelde soğukkanlı yapısıyla; ahlaki değerleri çok kafalarına takmaz, mantıklı ilişkileri tercih ederler.. Çevrenizi analiz ederken, kıyaslama yaptığınız kişiler arasında yaptığınız aşk turları başlarına  dert açabilir. Evliliği bir yatırım gibi gördükleri içinde, yüksek tansiyonlu bir aşk olasılığı oldukça zayıftır. Evlerinde sade ve yumuşaklık duygusu veren, ışığı yansıtacak parlak renkler hakimdir. Fazla eşyadan hoşlanmadıkları  için de, evleri daima ferah ve moderndir. Bu özel günde onlara verilecek hediye, günün modasını yansıtan bir kıyafet veya aksesuar olabilir.

ÇOCUKLARI

Onda ilk fark ettiğiniz tek şey parlak ve cin gibi bakan gözleridir. Hep yüksek yerleri severler. Konuşmayı erken yaşta öğrenirler. Zeki ve kıskançtırlar. Sizi asla kimseyle paylaşmak istemezler. Onun sorularından asla bıkmamalısınız. Kızlar için her şey alınabilir. Değişik kıyafetler, renkli tişörtler., daha küçük yaşta kolyeler küpeler, resim malzemeleri, dans ayakkabıları. Erkekler, bilgisayar, kol saati,  macera kitapları, ve bir çok ayakkabı çeşidiyle mutlu olurlar….(  Yarısı spordur. )

 

YENGEÇ

ERKEKLERİ

Sakin ve dengeli yapıları onları bulundukları ortamın en sevilen kişisi haline getirir. Duygularını çok derin yaşadıkları için, gizemli bir tablo içinde yaşarlar. Sevilen ve aranılan insanlardır. Bulundukları ortamın şartlarına çok çabuk uyum sağladıkları için, asla şikayet etmezler ve edenlerden de hoşlanmazlar. Aile kavramı çok fazladır. İyi bir baba ve iyi bir eştir Ona alabileceğiniz en güzel hediye; anılarını saklayabileceği küçük resim albümü, İpek bir pijama, klasik sallanan koltuk, değerli bir tablo, sigara tabakası ve bir kravat.

KADINLARI

Duygulu, koruyucu, güçlü bir hayal dünyasına sahip oluşlarından dolayı  son derece anaç yapısıyla  evlilik için doğmuşlardır. Fedakar yapıları yüzünden, verdikleri sevginin çok az karşılığını beklerler. Geceleri onların üstlerini örten, çocuklarının ihtiyaçlarını anında hisseden bir anne her zaman kolay olmayabilir.. Şehir dışında ve büyük huzurlu evleri tercih ederler.. Antika meraklısı olup, sallanan koltuklar vazgeçemeyeceğiniz eşyalardır. Bugün anılarına dahil edebileceği bir hediye ile onu sevindirebilirsiniz.

ÇOCUKLARI

Hassas ve alıngan olan bu çocuklar ağlayacak muhakkak bir şey bulurlar. Ne yapsanız onları mutlu edemezsiniz. Oldukça anlamlı ve duygusal bir yüze sahiptirler. Annelerine çok bağlıdırlar. Sevdiklerinden uzakta kalmaya dayanamazlar. Hayalperest yapılarıyla ilgi çekmek için size devamlı hayali şeyler anlatırlar. Küçükken masal kitaplarını, büyüdükçe kızlar, gümüş takıları, çiçek ve yosun kokularını. Dantel gecelikleri severler.. Ellerinde daima bebekleriyle dolaşırlar. Beyaz parlak renklere bayılırlar. Çantasında daima minik aynaları vardır. Erkeler, fabl tarzı oyunları ve yeteneklerini geliştirecek kitap ve oyuncakları tercih ederler. Özellikle denizi anımsatan eşyalara ilgi gösterirler

 

ASLAN

ERKEKLERİ

Gösterişi ve lüksü severler. Evleri ve yaşantıları görkemli olduğu için en pahalı şeyleri elde etmekte ustadırlar. Sevme ve sevilme duyguları çok yoğundur. İkili ilişkilerinde verdikleri kadar karşılığını da beklerler. Sevdikleri ile öğünmekten hoşlanırlar. Yaşamda her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünür ve küçük şeylerle asla mutlu olmaz. Bu güzel günde ona en pahalı aksesuarları, deri bir çizme kristal şarap kadehleri, antika bir saat, ipek bir gömlek, altı kol düğmeleri ve aklına gelen her türlü kaliteli şeye hayır demez.

KADINLARI

Son derece sadık, cömert ve yüce gönüllü olmalarına rağmen, evlilikte her zaman şanslı sayılmazlar. Hatta ilişkileriniz tuhaf bir şekilde biter. Yaşamlarında , çoğu kez çocuklarıyla sorunlarınız olur ve bu da evliliklerinin  gölgelenmesine neden olabilir. . Aslan kadınları gece hayatından ve görkemden hoşlanır. Her konuda bu özelliğinizi yansıtan kıyafetler ve eşyalardan hoşlanırlar ve  bu tür hediyeleri severler.. Takıların da yaşantılarında önemli bir yer tuttuğunu unutmamalısınız.

ÇOCUKLARI

Dünyayı parmaklarıyla döndüreceklerine inanan bu ufaklıklar, evin tek hakimi olduklarını bilirler. Parlak gülüşleri ve tatlılıklarıyla size yaptıramayacakları şey yoktur. Bu burcun çocukları adeta enerji deposudur. İstedikleri bir şey olduğu zaman, sürekli ağlayarak aile üyelerini testten geçirirler ve sonunda pes ettirirler. Yaşamı böylesine kucaklayan çocuklara her şey hediye edebilirsiniz. Orijinal duvar posterleri, oyuncaklar canlı renklerden yapılmış kol saatleri kazaklar, tişörtler. Müzik aletleri,. Deniz topları, mayolar, orijinal cüzdanlar ve film kasetleri fotoğraf makinesi, ilginç şapkalar, kemerler ve daha neler

 

BAŞAK

ERKEKLERİ

Yaşama sade bakan doğal ve samimi kişilerdir. Onlarla yaşamak kolay değildir. Çünkü disiplin duygusu içinde yaşadıkları için, birlikte oldukları kişilerin de yaşam düzenlerine karışırlar. Titiz ve sorgulayıcıdırlar. Baba oldukları zaman da bu duyguyu geç tatmanın keyifsizliğini duyarlar. Ona hediye edebileceğiniz şeyler: Değerli bir kol saati, klasik fakat ünlü bir marka parfüm, küçük elektronik el oyunları, güzel bir müzik seti ve klasik bir gömlek..

KADINLARI

Garip bir doğaları vardır. Az veya çok, kendinize yeten tavırlarıyla evliliğe her zaman tepkilidirler.. Seçici ve eleştirici tutumlarıyla, aşkı sürekli kendilerinden  uzaklaştırırlar..  Hele evliliği hiç yaklaştırmazken, ilişkilerinde bencilliklerini ortaya koyarlar.. Eğer; bir gün gerçekten evlenmeyi isterlerse, ilişkileri saygı ve mantık çerçevesindedir. Klasik ve sade zevkleriniz vardır. Abartıya kaçmayan her türlü zarif hediyelerden hoşlanırlar.

ÇOCUKLARI

Sakinlikten hoşlanır ve tenkite gelemezler. Hatalarını sessizce bir kere söyleyin bir daha asla yapmayacaktır. Sorumluluğunu bilir ve sizi yormadan odasını toplar. Sadece eşyalarını hiç kimseyle paylaşmaz. Onunla asla çocuk gibi değil de arkadaş gibi konuşmalısınız. Ona değişik sabunlar, iç çamaşırları hediye edebilirsiniz. Yine beyaz bir sweatshirt’a  hayır demeyecektir. Bir kol saati bornoz, küçük bir kedi veya köpek, resim çerçevesi, deri okul çantası, yumuşak deriden yapılmış çizme ve ilginç kitaplardan hoşlanır.

 

TERAZİ

ERKEKLERİ

Dengeli oldukları söylense de her zaman bunun tersiniz yaparlar. Çünkü ünlü dengelerini koruma uğruna verdikleri savaş onları huysuz ve kaprisli yapabilir. Her zaman her şeyin en iyisini arzu ederler ve yaşamda elde edemeyeceği şey yoktur. Sanatçı bir kişiliğe sahip oldukları için çocuklarının da bu yönde duyguları olmasını beklerler.   2005 yılına veda ederken onu mutlu eden hediyeler; Şık bir kol saati, hoş bir süveter kaliteli bir gömlek.

KADINLARI

Onlar, aslında kendilerine aşıktırlar. Yaşamları  boyunca kendilerine  benzeyen kişileri arar dururlar.. Bunu yaparken de; sözde aşk adına mazeretler yaratarak, hep kendilerini  haklı görürler.. Yuvarlak ve zarif mobilyalardan hoşlandıkları için,, dişiliğini simgeleyen her türlü güzelliklere hayır demezler.. Yaşamı güzelleştiren her şey onlara hediye edilebilir.

ÇOCUKLARI

Çoğunun gamzesi vardır. Bu kadar güzel bir bebek hiç doğmamıştır. Sevgi dolu kalpleri, mahzun bakışları, tatlı dilleriyle bir anda sizi feth eder. Çok yönlü bu çocuklar çocukluk yıllarında bir hayli çekingendirler. Alış verişe çıkarken mutlaka beraberinizde onu da götürün. Alacaklarını kendi seçecek ve sizin aldığınız hiçbir şeyi beğenmeyecektir. Sanatçı kişiliğini ortaya çıkaracak şeyleler seçecektir.

Resim malzemeleri, boyalar fırçalar, müzik aletleri, radyo, duvar posterleri, küçük gece lambaları, pastel tonlarda giysiler, anılarını yazacak ilginç defter, hayal gücünü çalıştıracak kitaplar, .romantik film Cdleri gibi

 

AKREP

ERKEKLERİ

Derin bir duygu insanıdırlar. Olaylara güçlü bir mantıkla yaklaştıkları için, onlara her konuda güvenilir. Hafızaları çok kuvvetlidir. Bir konuyu bir kez söylemek yeterlidir. Hatırlatılmaktan nefret ederler. Asla yüzeysel bir kişi olamazlar. Çocukları ile iletişim kurma konusunda, ketumdur. Onlardan güçlü bir kişilik, yaşama karşı dayanıklı olmalarını bekler. Bir av tüfeği, deri bir evrak çantası, sert bir traş losyonu, güzel bir ajanda. deriden yapılmış her türlü eşyayı sever.

KADINLARI

Aşırılıkların ve aşırı uçların insanlarıdır.. Bu özelliklerini bildikleri için,  kendileriyle ilgili yorum yapma ihtiyacı bile duymazlar. . Bir Akrep olarak; asla güçsüz biriyle evlenmez, ancak üstün kişilikte birine teslim olurlar. Güçlü karakterleri, ve garip adalet duygularıyla onları anlayabilecekleri  bir eş olabilmek de herkesin harcı değildir Zevkli ve seçici zevkleri vardır. Güzellikler hep karanlıklarda gizli olduğu için, imkansız olan şeylerden hoşlanırlar.. Sınırlarınız çok geniş olup, sevdiğiniz şeyleri özel olarak keşfetmek gerekir.

ÇOCUKLARI

Dünyanın en ilginç çocuklarıdır diyebiliriz. Sessiz ve sakin denizlerde kopan fırtınalara benzerler. Ya her şeyi silip götürüler, ya da bir limana sığınırlar. Gözlerinin ardında neler yaşandığını bulmak neredeyse imkansızdır. Yalnızlığı severler. Kendilerini oyalamaya bayılırlar. Sürekli sevgiye ihtiyaç duyarlar fakat bunu itiraf edemeyecek kadar gururludurlar. Alış verişte en çok zevk aldığı şeyler, polisiye romanlar, blue jean, spor ayakkabılar ve rock müzüği dinleyebileceği CD ler. Kol saatinden asla vazgeçmez. Derileri sevdiği için, okul çantasını en pahalısından seçecektir. Ayrıca kırmızı çizmeler ,tokalar, kazaklar ve tişörtleri sever.. Erkek çocukları için, takım formaları çok önemlidir.

 

YAY

ERKEKLERİ

Neşeli ve yaşamla bu kadar barışık bir kişiyi bulmak çok zordur. Sürekli seyahat eder ve dünyanın her yerinde bir çok dostları vardır. Ruhları yeni doğmuş bir çocuk kadar saf ve temizdir. Çevrelerinde her türlü aktiviteye duyarlı oldukları için, onları her an her yerde görebilirsiniz. Yeni yılda ona; ona hediyeniz; Büyük bir bavul, güneş gözlüğü, dağ ve deniz sporları yapabileceği malzemeler, göz dolduran takılar, renkli tişörtler olabilir.

KADINLARI

Sıcakkanlı, çekici ve rahat yapılarıyla, herkesin eşlik edeceği ender kişilerden biridir. Özgürlüklerine  derinden aşıktırlar.. Sizi evlilik masasına götürmek, her babayiğidin harcı değildir. Yaşamı sayısız flörtlerle geçen bir yay için, bu aşklar pek anlam ifade etmez Anlaşılması zor fakat geçinilmesi kolay kadınlar olan yayların, geniş bir zevk armonileri vardır. Özgürlüklerini  ifade eden her türlü objeden hoşlanırlar.

ÇOCUKLARI

Yay çocukları için hayat gülmek, takla atmak ve neşelenmek demektir. En çılgın oyunlar onlardan çıkar. Yaşamı böylesine tersinden ve delice yaşamak için gerçek anlamda bir yay çocuğu olmak gerekir. Konuşmayı çok çabuk öğrenirler ve sonra da büyükleri bunaltan sorularla karşılarına çıkarlar. Alış verişten müthiş keyif alan bu çocuklar istediği her şeyi size aldırmakta başarılıdır. Ona hayır demenin bir anlamı yoktur. Çünkü o, kafasına koymuşsa kesinlikle yaptıracaktır. Nelerden mi hoşlanırlar??? Aklınız a gelen her şey. Ayakkabılar, blue jeanler seyahat kitapları müzik CD leri ve bir çok şey

 

OĞLAK

ERKEKLERİ

Ketum ve ciddi tavırları ile tanınan bir Oğlak erkeğinin yumuşacık bir kalbi vardır. Dışardan görülen görüntüsünün altında çekingen ve duygusal bir kişilik yatar. Aklı başında ve güvenilirdir. Çevresinde olup bitenleri, mantık çerçevesinde gözlemler. Sert bir mantıkla yaklaşır ve sonuç her zaman doğrudur. Sakin ve sade kişilerdir. Oğlak erkeğine armağan edebileceğiniz hediyeler; klasik bir kol saati, koyu renkli kaliteli bir gömlek, deri bir evrak çantası, tütün kokan bir parfüm, bir resim çerçevesi.

KADINLARI

Aşkı içinize gömen soğukkanlı yapılarıyla kendi kendilerini  cezalandırırlar.. Mesafeli davranışlarınızla aşkı kendilerinden uzaklaştırırken, bir yandan sürekli onun eksikliğini duyar ve gururlu yapılarıyla  özlemlerini belli etmezler. Bir zevk abidesidirler.. Kolay beğenmeyen yapılarıyla çevrelerine zorluklar yaşatırlar.. Değerli ve modası geçmeyen her türlü eşya ve giyimden hoşlanırlar. Klasik zevkleri vardır.

ÇOCUKLARI

Bir oğlak çocuğuyla asla sıradan bir çocuk muamelesi yapamazsınız. Sizi öylesine küçük düşürür ki, onun yanında acemiliğinize şaşırırsınız. Zevklerinde azimli ve ısrarcıdır. Gerçekten istediği bir şey varsa kesinlikle elde edecektir Grup arkadaşlıklarından çok, özel sevdiği tek arkadaşı tercih edecek, tüm zamanını onunla geçirecektir. Alış veriş zevki çok gariptir. Koleksiyon merakı vardır. Özellikle kalem, anahtarlık, değişik logosu olan eşyaları biriktirebilir. Fotoğraf makinesi, dürbün, mikroskop, satın almak istediği şeylerdir. Deri klasik okul çantası veya cüzdan, kol saatinden de hoşlanır. İlginç araştırma kitaplarına ve alışılmışın dışında müzik aletlerine meraklıdır.

 

KOVA

ERKEKLERİ

Zeki ve akıllı kişilerdir. Yaşamı asla şakaya almazlar. Olayları akıllıca değerlendirdikleri için anlaşılması zor kişilerdir. Ne yapacakları ve nerede olacaklarını kestirmeleri çok zordur. Hiç kimsenin düşünmediği olayları yaşadıkları için de, çevreleriyle aralarında görünmez bir perde oluştururlar.

Yaşama pratik bakarlar. Bulundukları ortamın çok ilerisinde düşünürler. Ona verebileceğiniz hediyeler; yeni çıkan elektronik bir alet, son teknoloji ile üretilmiş bir telefon ve kol saati, orijinal bir ev aksesuarı, bir seyahat çantası ve kaliteli bir güneş gözlüğü.

KADINLARI

Siz, Kova’lar! İdealist burçlar grubuna dahilsiniz. Özgürlükleri için savaş verirken en güzel aşkları yaşarlar. Evlilik dönemeçlerinden hızla dönerken, geride kalanları umursamazlar. Dost yanlısı yapılarıyla çevreleri öylesine kalabalıktır ki; bazen aşkla dostluğu birbirine karıştırırlar  ve en sonunda, okul yıllarından tanıyan biri ile sürpriz bir evlilik yaparlar. . Çocukları kova annelerini çok sever ve onların her anlattığı şeyi ilgiyle dinlerler. Elektronik ve teknoloji düşkünü olan Kovalara bu tür hediyeler edebilirsiniz.

ÇOCUKLARI

Bu küçük dahiler ve sevimli afacanlarla yaşam oldukça keyiflidir. Onu dünyaya getirdiğinize sizi asla pişman etmeyecektir. Her an değişen ruh yapısını şaşkınlıkla izlerken, bu onu o kadar doğal bir şekilde yapacak ve  size aldırmayacaktır. Okumayı öğrendiği andan itibaren, resimli süslü ansiklopediler okuyacak ve maket oyunlarla beynini geliştirecek ve sizi şaşırtacaktır. Alış veriş zevki çok farklıdır. Sizi elinizden tutup  elektronik oyuncaklar satan mağazaları gezdirecektir.

BALIK

ERKEKLERİ

Duygusal ve merhametli Balık erkeği için anılar çok önemlidir. Sevdiklerine ve yakınlarına çok bağlıdır. Yalnızlığı sevmelerine karşın aileleri onlar için vazgeçilmezdir. Onlar yetenekli ve her ortama kolayca uyum sağladıkları için, alışkanlıklarından kolayca vazgeçebilirler… Duygusal bir baba ve iyi bir eştir.O ona hediye edebileceğiniz en güzel şey; olta takımı, küçük bir tekne gezisi, bahçe işleri yapabilmesi için malzeme ve çiçek tohumları, balkonunda kullanması için bir şezlong, değerli bir duvar tablosu, ipek bir kravat, gümüş bir künyedir..

KADINLARI

Alıngan bir öfkelilik hali, bitmek tükenmek bilmeyen göz yaşlarıyla, bazen en anlayışlı kişileri bile çileden çıkarabilirler.. Yaşamın gizli büyüsünü çözmüş olsalar  bile bunu anlatabilmeniz zaman alabilir. Balık annesi olarak çocukları üzerinde disiplin kurmaları son derece zor olacaktır. Rahat ve geniş evleri seven Balık kadınları her türlü romantizm ve lüks yaşamınızın  bir parçasıdır. Küçük ve sade şeylerden hoşlanmaz, pırıltılı hediyeleri tercih edersiniz. Bugün güzelliğinizi ortaya çıkaracak armağanlar alabilirsiniz.

ÇOCUKLARI

Konuşmayı çok erken öğrenirler. Masal dinlemek çok hoşlarına gider. Okumayı öğrenir öğrenmez, hikaye kitaplarına sarılırlar. Edebiyata olan düşkünlükleri küçük yaşta kendisini belli eder. Okudukları hikayelerden yola çıkarak şaşırtacak derecesinde yenilerini uydururlar. Genellikle saf ve çabuk incinen bu çocukları korumak gereklidir. Hep hayallerinde almak istedikleri bir şey vardır ve onun aynısını bulmak için çarşı Pazar sizi dolaştırırlar. Onu fikrinden asla vazgeçiremezsiniz çünkü anında size küser ve ağlamaya başlar. Fantastik dünyasında neler neler vardır.  Resim malzemeleri, kızsa bebekler, hikaye kitapları, hayvan resimlerinin olduğu albümler, Özellikle müzik dinleyebileceği bir radyo.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL

https://www.instagram.com/filiz.ozkol

https://www.facebook.com/Filiz-Ozkol-119123764840558/?fref=ts

 

 

 

 

 

 

..

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu