Yaşam

Astrolog Filiz Özkol’dan “Hey Gidi Günler Konser 2” organizasyonuna destek

Popüler Sanat Vakfı etkinlikleri kapsamında gerçekleşen “Hey Gidi Günler Konseri 2” dinletisine Filiz Özkol da katılarak POPSAV’a destek oldu.

Geçmiş ile gelecek arasında bir köprü oluşturarak müziğin huzurunu seyircilerine yansıtan muhteşem orkestra 29 Nisan’da Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’ndeydi. Popüler Müzik Sanatı Vakfı etkinlikleri kapsamında gerçekleşen dinletide; 70’lerin hit şarkılarını sahiplerinden dinleme fırsatını yakalayan seyirciler; Ekrem Ataer’in sunumu, Baha Boduroğlu Orkestrası eşliğinde, Bilgen Bengü, Coşkun Demir, Ercan Turgut, Ersan Erdura, Güzin ile Baha, Kartal Kaan, Rana Alagöz, Selçuk Alagöz, Sevda Karaca, Nur Yoldaş, Metin Ersoy, Tülay Özer, Yeşim ile 70’li yıllara yolculuk yaparken POPSAV’a destek olma şansını yakaladılar.

Filiz Özkol’da bu muhteşem dinletiye katılarak “Dünya’nın varoluşunda denge vardır. Müzikte de “ mottosuyla bir araya gelen sanatçı dostlarının yanında olarak POPSAV’a destek olanlar arasında yer aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu