Televizyon

Astrolog Nuray Sayarı’nın zor anları…Canlı yayın sırasında hastaneye kaldırıldı

Beyaz TV’de yayınlanan Nur Viral’in sunuculuğunu yaptığı Hayatta Her Şey Var adlı programın canlı yayınına katılan ünlü astrolog Nuray Sayarı burç yorumları yaptığı sırada rahatsızlandı. Ünlü astrolog ilk önce durumu çikolata ile idare etmeye çalıştı.  Sonrasında rahatsızlığının devam etmesi üzerine Nuray Sayarı, canlı yayından ayrılmak zorunda kaldı.

BURÇ YORUMLARINI TAMAMLAYAMADI

Astrolog Nuray Sayarı Beyaz TV’de katıldığı programın canlı yayınında  rahatsızlandı. Kan şekerinin düşmesi sonucu rahatsızlanan Nuray Sayarı, hastaneye kaldırıldı. Hayatta Her Şey Var programının bugün yayınlanan bölümde ekrana gelen bölümünde Nuray Sayarı, burç yorumları yapmak üzere stüdyodaydı.

Tam Başak burcu ile ilgili detayları veren Nuray Sayarı, rahatsızlık yaşayınca yayına ara verilmesini istedi. Program sunucusu Nur Viral, daha sonra canlı yayında Nuray Sayarı’nın durumu hakkında açıklama yaptı.

NUR VİRAL’DEN AÇIKLAMA

Viral, Nuray Sayarı’nın beyin MR’ının temiz çıktığını doktorların Vertigo’dan şüphelendiğini söyledi.

İşte Nuray Sayarı’nın canlı yayında rahatsızlık yaşadığı o anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu