AstrolojiMagazin

Astrolog Zeynep Turan’dan ünlülerle ilgili flaş astrolojik yorumlar

Ünlü astrolog Zeynep Turan, magazin ve sanat aleminin ünlüleriyle ilgili flaş açıklamalar yaptı. Turan, önceki gün Gordion Alışveriş Merkezi Aşk Festivali’nde Ankaralılarla buluştu. Ünlü astrolog Aşk Festivali’nde ünlülerin Venüs retrosundan nasıl etkileneceklerini anlattı. Turan’ın ünlülerle ilgili  açıklamaları oldukça flaş konu başlıklarıyla dikkat çekti.

SEVDALILARIN DÖNGÜSÜNDE GÖKYÜZÜ NELER DİYOR?

4 Mart’ta başlayacak olan aşk gezegeni Venüs’ün retro hareketini yorumlayan Zeynep Turan, “Olmazlarından olduracak, kırık kalpleri sararacak, yalnızları sevindirecek, evlilikleri zorlayacak zaman geldi. Venüs’ün retro hareketi hepimizin olduğu gibi ünlülülerin hayatını da yakından ilgilendiriyor’ diyerek Aşk Festivali’nde ünlülerin Venüs retrosundan nasıl etkileneceklerini anlattı.

İşte ünlü astrolog Zeynep Turan’ın ünlülerle ilgili ilginç yorumları:

DEMET AKALIN SAĞLIK SORUNU YAŞAYACAK
23 Nisan 1972 Boğa burcu Demet Akalın, 2017 yılının en çok konuşulan ve en çok tartışmalara çekilen sanatçısı olacak parasal anlamda büyük dönüşümlerden geçecek. Gökyüzü, Akalın’ın yine en iddialı isim olacağını vurguluyor. Aynı zamanda Venüs Retrosu döngüsünde küçük bir sağlık sorunu atlatabilir.

MURAT BOZ’UN KARİYERİNDE SORUNLAR OLACAK
7 Mart 1980 tarihinde doğan Boz, 2017 yılında ilişkisi ile gündemden düşmeyecek ünlüler arasında yer alacak. Hatta Murat Boz’un 1984 doğumlu Aslı Enver’le olan ilişkisi, farklı polemiklere çekilebilir. Ünlü şarkıcı, 25 Nisan’a kadar kariyerindeki sorunların üstesinden gelirse, Boğa burcu Aslı Enver’le evlenen ünlüler kervanına katılabilir.

FAHRİYE EVCEN’İN BURAK ÖZÇİVİT’LE AYRILIĞI KONUŞULACAK
4 Haziran 1986 doğumlu, Fahriye Evcen’in haritası duygusal biri olduğunu işaret ediyor. 1984 doğumlu Burak Özçivit’le birlikteliği çok konuşulurken, aynı zamanda birlikte yer aldıkları projelerde güzel kazançlar elde edebilirler. Her ikisi de mayıs ayında farklı insanlardan ilgi görebileceği gibi, ayrılıp ayrılmadıkları da magazin gündemini meşgul edecek diyor gök kubbe. Fakat tüm söylentilerin üstesinden gelebilirler.

KADİR DOĞULU AİLEVİ PROBLEMLER YAŞAYACAK

19 Nisan 1982 doğumlu, her yaptığını en ince ayrıntısına kadar düşünen enerjisi yüksek Kadir Doğulu, nisan ve eylül aylarında ailevi problemler yaşayabileceği yoğun bir döngüye giriyor. Aslan burcu Neslihan Atagül’ün eşine desteği ise magazin dünyasında çok konuşulacak.

NESLİHAN ATAGÜL ULUSLARARASI ÖDÜL ALACAK

Duygusal ve baskın yapısı ön planda olan 1992 doğumlu Neslihan Atagül uluslararası bir ödül alabilir.

SET AŞKLARI BAŞLAYACAK, EVLİLİKLER ÇATIRDAYACAK

2017 yılını 2017 yapan günler kapıdan geçerken, en çok setlerde başlayan ilişkileri destekleyecek! Ayrıca mart nisan aylarında birçok evli ünlünün, ilişkilerindeki çatlaklar basına yansıyacak! Evliliklerin geldiği nokta, Aile Bakanlığı’na bile keskin kararlar aldırabilir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu