Magazin

Astrolojik açıdan 2017 yılında ünlüleri neler bekliyor?

2017 yılında ünlüleri neler bekliyor? Dünyanın ve ülkemizin ünlü isimleri yeni yıldan nasıl etkilenecek? Seda Sayan’dan Sezen Aksuya, Orlando Bloom’dan Tom Hanks’e; Nicole Kidman’a varıncaya kadar ünlüleri 2017 yılında nasıl maceralar bekliyor? Hiç kuşkusuz bu bağlamda yeni yılda ABD başkanlığı dönemi başlayacak olan Donald Trump’ı 2017 yılında ne gibi sürprizler bekliyor?

İşte, astrolojik açıdan 2017 yılında ünlüleri bekleyen muhtemel sürprizler.

blankSeda Sayan

Televizyon programında, iddialı çıkışları ile çok konuşulacak. İlişkisine dair detayları ve açıklamaları, Tv programından paylaşacak! İşletmeciliğe soyunabilir…

   • blank
    Ömür GedikMerkür oğlak retrosunda doğmuş biri olarak ilişkileri çok konuşulacak. Özelikle son projeleri, meslektaşı olan bazı kişiler tarafından sert bir şekilde eleştirilebilir. Bu süreçte imza attığı yeni bir proje ile de gündeme gelebilir.
     1. blank
 • Mustafa SandalMerkür Oğlak retrosunda dünyaya gelmiş olan Mustafa Sandal’ı bu 21 günlük süreç çok yakından ilgilendiriyor. Geçmişte iş yaptığı kişilerle 2016 yılının son günlerinde mahkemelik olabilir ya da alacak verecek davaları ile gündeme gelebilir. Özel hayatında çocuklarının eğitimiyle ilgili önemli kararlar alabilir.
 • blank
  Erkan Petekkaya2016 yılının ilk aylarında kendisi ile ilgili atılan iddialara bir yenisi eklenebilir. Fakat Erkan Petekkaya sessizliğini şiddetli bir şekilde bozabilir. Eşinin yapacağı açıklamaları da dikkat çekebilir.
 • blank
  Taylor SwiftGenç sanatçı, 207 ilk günlerinde yaptığı açıklamaları ile çok konuşulacak. Öyle ki siyasi açıklamaları yapmamak konusundaki kararlığını yapacağı imalarla bozabilir. Yeni yılın ilk günlerinde pop dünyasının en çapkın kadını olarak konuşulurken, açıklamalarındaki tutarsızlıklar dikkat çekecek.
 • blank
  Brad PittHollywood dünyasının ünlü simalarından olan Brad Pitt’in açıklamaları 2016 yılında sonlanacağı haberleriyle gündeme gelen evliliğine dair dünyanın bilmediği birçok şeyi ortaya çıkaracaktır. Özelikle 2017 ilk günlerinde sosyal medya hesaplarından yapacağı açıklamalar tartışma konusu olabilir. Bu arada ifşa edeceği bazı isimler Brad Pitt ile hukuksal alanda hesaplaşmaya girebilir. Son filminden çok kendi açıklamaları gişe rekorları kırabilir. Merkür’ü Oğlak burcunda olan Brad Pitt’in Oğlak burcundaki Merkür retrosunda çok farklı hallerini görebiliriz, hazır olun.
 • blank
  Michelle ObamaBu 21 günlük süreçte adını sıkça duyacağız Michelle Obama’nın. Merkür oğlak retrosu süresince kendini ifade etmek için büyük bir çabaya girecek isimlerin başında geliyor. Temmuz ayından bu yana Beyaz Saray’da ve evliliğinde yaşananları anlatacağı röportajlar verirken, yeni evinin kapılarını dünyanın en ünlü magazin dergilerine açabilir. Bu arada hukuksal arenada ailesini savunmaya geçebilir.
 • blank
  ShakiraKolombiya asıllı Shakira kendi ülkesinde olan olaylarla ilgili duyarlılığı dikkat çekerken, kardeşlerinin özel hayatlarıyla ilgili sorunlarına yardımcı olduğu haberleriyle de gündeme gelebilir. Kova burcu olan ve Merkür retrosundan yakından etkilenecek Shakira evliliği ve kıskanç tavrını 2017 şubat ayında açıkça ortaya koyarken, ünlülüler camiasının en çok konuşulacak isimlerinden biri olacak.
 • blank
  Orlando BloomKaderci karakterine vurgu yapan haritasıyla, Orlando Bloom ilişkisinin üzerinde kara bulutlar dönerken soğukkanlılığı ve iyimser tavrı dikkat çekebilir. Bu da partnerinin ağır eleştirilere maruz kalacağını işaret ediyor. Türkiye’ye olan ilgisi bir projeye dönüşebilir.
 • blank
  Sezen AksuMerkür yengeç retrosunda dünyaya gelmiş olan Sezen Aksu, Merkür retrosundan etkilenecek diğer isimlerinden. Natal haritası sağlığını yakından ilgilendiren günlerden geçtiğini işaret ederken, sanat dünyas��nda son zamanlardaki bencilliğe isim vererek eleştirecek. 2016 yılının son Merkür retrosunda en çok konuşulacak isimlerden biri olacak.
 • blank
  Serenay SarıkayaSosyal medyada 2017 ilk günlerinde en çok konuşulan isimlerden biri de Serenay Sarıkaya olacak. Yılın son Merkür gerilemesi, duygusal yanı baskın olan Serenay Sarıkaya’nın kendi haritasındaki Merkür retrosunu harekete geçirecek. Genç oyuncunun ilişkisi ve son projesi dikkat çekerken, açıklamaları kafaları karıştıracak. Şu an devam eden bir projesini aniden fes ettiği haberiyle de gündeme gelebilir.
 • blank
  Deniz Seki2014 yılından bu yana yargılanan sanatçı Deniz Seki, Merkür retrosundan en çok etkilenen isimlerden biri olacak. Hali hazırda devam eden davaları aleyhine sonuçlanabilir. 2017 yılına çok daha farklı gündeme girecek olan sanatçı, ilişkisini bitirdiğini basına kendi açıklayabilir.
 • blank
  Türkan ŞoraySosyal sorumluluk ve adına yapılan tüm projeleri desteğini göstermeye devam ederken, ailesiyle ilgili konulara eskisine nazaran değinmekten çekinmeyebilir. 2017 yılının ilk günlerinde küçük bir dikkatsizlik sonucu uzun süreli bir eklem problemi yaşayabilir.
 • blank
  DoğuşMerkür Yengeç geri hareketinde dünyaya gelen Doğuş, bu süreçte evliliğindeki çalkantılarla gündeme gelebilir. Yapacağı çıkışlarla uzun bir süre kendinden bahsettirecektir.
 • blank
  Erkin KorayEmektar sanatçı, yılın son Merkür geri hareketinden bir hayli etkilenebilir. Erkin Koray 2017 yılının yıldızlaşacak isimlerinden olabilir.
 • blank
  Donald TrumpHer hareketi gündeme oturan Donald Trump, yılın ilk Merkür geri hareketinde açıklamaları ve tepkileriyle çok konuşulacak. Özellikle belli seremonilerde gözler günün kişisinde değil, onda olabilir.
 • blank
  Stephen HawkingDünyanın önde gelen bilim adamlarından olan Stephen Hawking, isminden en çok bahsettiren isimlerden biri olacak. 2017 yılın geride bıraktığı düşüncelerle hatırlanacak isimlerden biri olacak.
   1. blank
    Angela MerkelPolitik arenadaki çıkışları ve fazla iddialı açıklamaları ile gündeme gelirken, aniden yaşayacağı sağlık sorunları ile de karşılaşabilir.
    • blank
     Nicole KidmanYılın ilk ve son Merkür geri hareketinde isminden en çok bahsettirecek Hollywood yıldızlarından biri olacak Nicole Kidman, yaşına aldırış etmediğini gösteren iddialı projeleri ile gündeme gelecek.
     • blank
      Lionel MessiMerkür geri hareketi sürecinde futbol camiasında isminden bahsettirecek olan Messi, transfer görüşmeleriyle yıllardır oynadığı Barselona takımından ayrılmak üzere olduğunun sinyallerini verebilir. Ayrıca yapacağı marka anlaşmalarıyla da oldukça konuşulabilir. Çocukluk aşkıyla evliliği magazin basını tarafından yakın markaja alınabilir.

      blank

      • Adriana LimaÜlkemizde ismi sıkça anılan isimlerden biri olan Adriana Lima, yılın ilk aylarında bir proje dahilinde ülkemizi ziyarete gelebilir.

       Merkür geri hareketine hazır mısınız?

       • Tom HanksBu 21 günlük süreçte kendinden en çok bahsettirecek Hollywood yıldızlarından biri de Tom Hanks olacak. 1988’den bu yana devam eden evliliğini masaya yatırırken, açıklamalarıyla kafaları karıştırıp sosyal medyaya konu olacak. Hatta bazı tarikatlarla ilişkisi ortaya çıkacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu