M.Bey/ÖzelTelevizyon

Asuman Krause’nin sunacağı Aileler Yarışıyor ne zaman başlayacak? (MEDYABEY-ÖZEL)

Asuman Krause geçtiğimiz ay 360 ile anlaşma imzalamıştı. MEDYABEY, ilk olarak Krause'nin halen kanalda ünlü oyuncu Ufuk Özkan'ın sunumuyla eski bölümleri yayınlanan Aileler Yarışıyor adlı yarışmayı sunacağını duyurmuştu. Sevilen yarışmanın yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı belli oldu.

MEDYABEY-ÖZEL: Asuman Krause, Aileler Yarışıyor adlı yarışmatı formatıyla 360 kanalında olacak. Yarışmanın yeniş bölümlerinin yayınlanacağı tarih belli oldu. Yarışma, 28 Haziran Pazartesi tarihinden itibaren hafta içi her akşam saat 21:00’den itibaren 360 ekranlarında olacak.

Asuman Krause,  Arjantin’de sunduğu Fear Factor isimli yarışma ile dikkatleri üzerine çekti. Çiftlerin katıldığı yarışmada, cesaret ve güç isteyen pek çok oyun sergilendi. Krause, daha sonra yine bir yarışma olan Whipeout’u sundu. Fear Factor’e göre daha eğlenceli bir yarışma olan Whipeout, çeviklik gerektiren bir diğer yarışma oldu ve uzun süre televizyonlarda yayınlandı.

2015’te ise Kapışma isimli televizyon programının sunuculuğunu üstlendi. Jüri üyeliğini Bengü ve Mustafa Ceceli’nin yaptığı yarışma, sesi en iyi olan iki yarışmacının Bengü ve Mustafa Ceceli ile düet yaparak birinci olmasından oluşuyordu.

Krause, en son Show TV’de ekrana gelen Sevgili Dünürüm adlı yarışmayı sunuyordu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu