M.Bey/Özel

Asuman Krause’nin sunacağı Aileler Yarışıyor hangi kanalda yayınlanacak?(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: MEDYABEY, 27 Mart tarihinde ünlü sunucu Asuman Krause’nin sevilen yarışma Aileler Yarışıyor’u sunacağını ilk olarak duyurmuştu. Krause’nin sunacağı Aileler Yarışıyor 360 kanalında yeni bölümleriyle yayınlanacak. Taraflar arasındaki prensip anlaşması beklendildiği gibi resmiyet kazandı.

ASUMAN KRAUSE AİLELER YARIŞIYOR’U SUNMAYA HAZIRLANIYOR

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan’ın sunumuyla eski bölümleri yayınlanan sevilen yarışma için 360 kanalından yeni bir hamle gelmiş, kanal yönetimi ilgiyle izlenen yarışmanın yeni bölümlerini çekme kararı almıştı. Sunucu adayları arasında ise Asuman Krause adı öne çıkmıştı. Aylar önce varılan prensip kararı ise artık bugün resmiyet kazanmış oldu.

RESMİ SÖZLEŞMEYE İMZA ATTI

360 kanalının yayın yönetmeni Oğuz Altuğ Demirel ile Asuman Krause yarışmanın yeni bölümleri için el resmi sözleşmeye imza attı. Ramazan ayının bitiminden sonra yeni bölüm çekimleri için stüdyoya girilmesi bekleniliyor.

Asuman Krause’nin sunumuyla 360 ekranlarından yayınlanacak olan yarışmanın yaz ekranında yayınlanması bekleniyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu