Televizyon

Asuman’la Sevgili Dünürüm reyting kurbanı olmaktan kurtulamadı

Show TV’de hafta içi gündüz kuşağında yayınlanan Asuman’la Sevgili Dünürüm geçtiğimiz hafta yayın akışında yoktu. Bu durum “Asuman’la Sevgili Dünürüm programı final mi yaptı?” sorususunu beraberinde getirdi. Program daha önce de yayından kaldırılması gündeme gelmiş ve ekipte köklü bir değişikliğe gidilmişti. MEDYABEY editörü, Show TV’de yayınlanan programının akıbetini kesin olarak öğrendi.

ASUMAN KRAUSE UZUN BİR ARADAN SONRA SUNUCULUĞA DÖNMÜŞTÜ

Reytinglerde istenileni veremeyen ve Asuman Krause’nin sunumuyla ekrana gelen program Show TV’nin aldığı karar doğrultusunda kesin olarak sonlandırıldı.

Provizyon Medya’nın yapımcılığında çekilen program enson önceki hafta  En son 16 ekim Cuma günü ekrana gelmişti. Program, dünürler ve gelinlerin yarıştığı bir yemek yarışması formatındaydı.

Kuaförüm Sensin yayından kaldırıldıktan sonra yayın saati sabah kuşağından öğlen kuşağına alınan Asuman’la Sevgili Dünürüm, beklenen reytingleri yine yakalayamayınce yayından kaldırılması kararı kaçınılmaz oldu.

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu