Müzik

ATA DEMİRER ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞINI KUTLADI

Başarılı oyuncu Ata Demirer, Taşkın Sabah yönetiminde çalışmalarını gerçekleştirdiği ‘Ata Demirer Alaturka’ albümünü müzikseverlerle buluşturdu. BKM Müzik imzasıyla 5 Haziran’da satışa çıkan ve yapımcılığını Gülçin Salacan’ın üstlendiği albümde Ata Demirer birbirinden değerli parçaları seslendirdi.

3-adam

TÜM BKM AİLESİYLE KUTLAMA YEMEĞİ!

‘Hayat çok kısa, hayalleri gerçekleştirmek lazım. Benim de bir hayalim vardı, beni yetiştiren üzerimde emeği olan konservatuar hocalarıma da bir gönül borcum vardı, bu albümle ben hayalimi gerçekleştirdim.’ Diyen Ata Demirer yemekte de albümde emeği geçen tüm BKM ailesine, başta Necati Akpınar’a ve albümün yapımcısı, BKM Genel Müdür Yardımcısı Gülçin Salacan’a teşekkürlerini dile getirdi.

ata-demirer-2

Albümün kutlama gecesinde Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ ve Zafer Çika, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Hakan Algül, Ömer Faruk – İpek Sorak, Tarık Ünlüoğlu, Suzan Kardeş, BKM’nin patronu Necati Akpınar, BKM Genel Müdürü Zümrüt Arol Bekçe, BKM Genel Müdür Yardımcısı Gülçin Salacan, BKM’nin Pr Ajansı PPR İletişim’in patronu Selma Semiz, 70×100’ün sahibi Emre Erdem, albümün klip yönetmeni Can Salacan, Jeton İletişim ekibi ve tüm BKM çalışanları bu gecede Demirer’i yalnız bırakmadı.

Bütün gece eğlenen ekip Ata Demirer’in şarkılarına eşlik etti, dans etti. “Peşrev-Osman Bey”, “Böyle Mi Esecekti” , ”Hayat Budur”, “Değmen Benim”, “Dürüyemin Güğümleri”, “Enginde Yavaş Yavaş” gibi bir çok parçayı albümünde seslendiren Ata Demirer ayrıca albümde yer alan “Fıldır Fıldır Hayriye” için bir klip hazırladı.

“Ata Demirer Alaturka” tüm müzik marketlerde dinleyicisiyle buluşuyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu