Yerli Dizi

Ata Demirer’le bir mekanda 13 saat kalan Şeyma Baday o dizinin oyuncu kadrosunda

Geçtiğimiz günlerde Ata Demirer ile 13 saat aynı mekanda kalarak aşk dedikodularının çıktığı Şeyma Baday ekranlara dönüyor. Magazin medyasının oldukça ilgi gösterdiği haberde Baday, ASta Demirer’le uzun saatler aynı mekanda kalmış ve magazin medyasının ilgi odağı olmuştu.

ŞEYMA BADAY BİR LİTRE GÖZYAŞI DİZİSİNDE

Kiralık Aşk , Seni Kimler Aldı, dizilerinde adını duyuran genç oyuncu Kanal D’nin sevilen dizisi Bir Litre Gözyaşı’na dahil oldu. Son bölümde dizide yer almaya başlayan oyuncu sosyal medyada izleyenlerinin beğenisini topladı.

Kanal D’de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı’nda 7 Ekim 2018 tarihinden itibaren ekran macerasına başlamıştı. Başlıca rollerde; Sanem Çelik, Miray Daner, Ogeday Girişken, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı dizinin senaristliğini Gül Meriç Özen, Sertaç Ergin, Neşe Şen, Peri Oruç’ın yapıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Serhan Şahin’ın oturuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu