Yerli Dizi

Atiye dizisinin ilk fragmanı yayında

Başrollerini Beren Saat, Mehmet Günsür’ün paylaştığı Netflix’in Türk dizisi Atiye’den beklenen fragmanı yayınlandı. Dizide ayrıca, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi gibi oyuncular da yer alıyor.

Dizinin ilk fragmanı bu sabah yayınlandı:

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU

Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu