Sinema

ATİYE OYUNCULUK PERHİZİNİ BOZMAYA HAZIRLANIYOR

Pop müziğin başarılı isimlerinden Atiye’yi sinema filminde oynayacak olmanın heyecanı sardı. Televizyongazetesi’nin haberine göre yazar Tuna Kiremitçi’nin ” Bu İşte Bir Yalnızlık Var ” isimli kitabından uyarlanacak filmde Atiye kamera karşısına geçecek.

Şüphesiz bu film genç popçuyu olduğu kadar hayranlarını da oldukça heyecanlandıracağa benziyor.

Yıllardır TV dizileri için yapım şirketlerinden çok sayıda oyunculuk teklifi alan Atiye bugüne kadar bu tekliflerin hiçbirine olumlu bir karşılık vermemişti. Ama gelen teklifin sinema filmi için geçerli olması güzel popçunun inadını kırılmasında etkili olduğu konuşuluyor.

Müzikle var olduğunu ve konser programını bölmeyi istemediğini açıklayan Atiye, kariyeriyle ilgili şu dönemde dizilerde oyunculuk yapmayı düşünmediğini yakın çevresiyle paylaştığı belirtiliyor.

Atiye, geçtiğimiz mayıs ayında Pasaj Müzik imzasıyla çıkardığı Soygun Var isimli albümüyle müzik listelerinin üst basamaklarındaki yerini korumaya devam ediyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu