Müzik

ATİYE YENİ ALBÜMÜN İLK KLİBİNİ SOYGUN VAR’A ÇEKTİ(Video)

 

Atiye, Pasaj Müzik etiketiyle Mayıs ayında yayınlayacağı yeni albümünün çıkış şarkısı “Soygun Var” ile Nielsen radyo raporlarlarına göre (25-29 Nisan tarihleri arasında) listelerde en hızlı yükselen şarkı oldu.

Son zamanlarda hiç bir şarkının elde edemediği hızda yükselen parçanın video klibi de sosyal medyada 3 günde 100.000 izlenme sayısını geçti. Albümü henüz yayınlanmadan çıkış şarkısını ve videosunu hayranları ile paylaşan Atiye, gösterilen yoğun ilgiden oldukça mutlu olduğunu belirtti.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilen, Atiye’nin kılıktan kılığa girdiği, aksiyon ve enerji yüklü “Soygun Var” klibi ise, sanatçının dans ve oyunculuk konusunda ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne seriyor.

Şarkının sözleri Murat Güneş’e, bestesi ise Pritam Chakraborty ve Irshad Kamil’e ait.

Klipte aşık olduğu adamın kalbini çalmak için çetesiyle soygun planlayan bir genç kızı canlandıran şarkıcı, oyunculuk yeteneğini sergiledi. Yönetmenliğini Nihat Odabaş’ın yaptığı klip, İstanbul’un çeşitli semtlerinde, 25 saatte tamamlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu