SporTelevizyon

ATV Fenerbahçe-Galatasaray ZTK finalinde izleyiciye sürpriz yapacak

ATV, 26 Mayıs’ta Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası(ZTK) final maçında sürpriz bir yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor.

ATV’den yayınlanacak olan final maçı akıllı cihazlardan “360 derece”lik açıyla ekrana getirilerek bir ilke daha imza atılacak. ATV dünyada ikinci kez uygulanacak olan 360 derece kameralı canlı maç yayını ile 26 Mayıs’ta Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finalini sporseverlere saha içinde bulunuyorlarmış duygusunu yaşatmaya çalışacak.

Destekten TR

Sporseverler, a+ IOS ve Android uygulamalarından, “360 Derece Maç Keyfi” seçimi yaparak, Galatasaray – Fenerbahçe ZTK final maçını 360 derece canlı olarak izleyebilecekler. Saha içine yerleştirilmiş kamera ikonlarından dilediklerini tıklayarak, maçı o kameranın sağladığı 360 derecelik açıdan takip edebilecekler. Maçı izlerken hem sahanın, hem tribünlerin hem de yedek kulübesinin heyecanını bire bir yaşayacaklar. Sporseverler bir yandan atv ekranlarında ZTK Final maçı heyecanını yaşarken diğer yandan akıllı cihazları ile sanal gerçeklik imkanı sunan a+ uygulamasını kullanarak maçın her anını sınırsız bir açıyla takip edebilecekler.

Destekten TR

Galatasaray ve Fenerbahçe yedek kulübelerini görecek şekilde, kulübelerin sağına ve soluna yerleştirilecek olan ve 360 derece görüntü alabilen kameralar ile yapılacak canlı maç yayını, sporseverlere “stadyuma gitmeden evde maç atmosferinin içine girecekleri” benzersiz bir sanal gerçeklik deneyimi yaşatacak.

Destekten TR

Sporseverler, ZTK finaliyle aynı gün Sabah Gazetesi’nin ücretsiz olarak vereceği cardboard sanal gerçeklik gözlüğü ile 360 derece gösterim uygulamasını kullanabilecekler.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR