Yerli Dizi

ATV, Murat Yıldırım’ın yeni dizi projesi için düğmeye bastı…

Şu sıralar ATV’de sevilen bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster”i sunan ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın yeni dizi projesiyle ilgili detaylar belli oluyor.  Ünlü oyuncudan gelen yeni dizi projesi haberi Murat Yıldırım hayranlarını oldukça mutlu edeceğe benziyor.  Yeni dizi projesinde Yıldırım’a eşlik edecek olan  kadın oyuncu partnerinin de kim olduğu merak ediliyor. Bu konuda henüz kesinlik kazanmasa da ünlü oyuncu Hatice Şendil ismi öne çıkıyor.

MURAT YILDIRIM’IN PARTNERİ HATİCE ŞENDİL Mİ OLACAK?

Medyatava’nın haberine göre peş peşe çok izlenen sinema filmleri çeken ünlü oyuncunun iki sezondur ATV ile yapmayı planladığı dizi projesi için de çalışmalar devam ediyor. Tims&B’nin yapımcılığını üstleneceği projeyi güçlü kalemler Ayfer Tunç ile Ethem Özışık’ın kaleme aldığı konuşuluyor.

Öte yandan ünlü oyuncunun partneri için de kulislerde çok ünlü bir oyuncunun adı geçiyor.

Murat Yıldırım’ın merakla beklenen yeni projesi için son yıllarda “Dila Hanım” ve “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizilerindeki performansıyla hafızalarda yer eden Hatice Şendil’le görüşüldüğü öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu