Televizyon

ATV, o yarışmayı sessiz sedasız sonlandırdı

ATV’de yayınlanan yarışma programı sessiz sedasız sona erdi. Ünlü popçu Emre Altuğ’un sunumuyla Salı akşamları ekrana gelen Şans Kapıyı Çalınca adlı yarışma programı beklenen reytingleri alamayınca yayın hayatına devam edemedi.

Yeni sezona ünlü oyuncu Ferit Aktuğ’un sunuculuğu ile başlayan yarışma programı istenen reytingleri alamayınca hem format hem de sunucu değişikliğine gidildi. Yarışmayı Ferit Aktuğ’un yerine Emre Altuğ sunarken yarışma formatlarından tanınan Berna Keklikler de sunucu yardımcılığı görevine getirildi.

Program yeni sezonda başladığında tek aile yarışırken sunucu değişikliği ile birlikte iki aile yarışmaya başladı. Ama bu değişikliklerin de beklenen reytingleri getirmemesi Şans Kapıyı Çalınca için sonun başlangıcı oldu.

Yarışma programının yayınına sessiz sedasız son verilirken kanalın resmi web sitesinde yayın akışından da kaldırılması dikkatlerden kaçmadı.

Bilindiği gibi yarışma formatı Türk izleyicisine yabancı değil. Şans Kapıyı Çalınca yıllar önce Show TV’de de yayınlanmıştı. Seray Sever ve Kayra Şenocak o yıllarda yarışmanın sunuculuğunu üstlenmişlerdi.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu