Yerli Dizi

ATV yönetimi EDHO’daki mali krize el koydu

Atv’nin ilgiyle izlenen fenomen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ ile ilgili yaşanan mali krize kanal yönetimi el koydu. Atv yönetimi dizinin yapımcılığını yürüten Raci Şaşmaz’ın mali sorunlar yaşaması nedeniyle diziyi atv İç Yapımlar’a devretti. EDHO’nun son fragmanında ve yeni bölümünde yapımcı Raci Şaşmaz’ın adının yer almaması dikkatlerden kaçmadı.

EDHO’NUN PATRONU ATV İÇ YAPIMLAR OLDU

İnşaat yatırımları nedeniyle büyük bir mali kriz yaşayan Raci Şaşmaz’ın uzun süredir ekibe ödeme yapamadığı, 20 bölüm alacağı kalan dizi çalışanları olduğu biliniyordu. atv yönetiminin ise 124. bölümden itibaren her hafta düzenli ödeme alınabilmesi ve finansal sorunların çözüme kavuşabilmesi için projeyi İç Yapımlar’ın bünyesine aldığı öğrenildi. Artık diziyle ilgili faturalar Turkuvaz Medya’ya kesilecek.

İSTİFASI KABUL EDİLDİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapımcılığını ve senaristliğini bırakan Raci Şaşmaz, ayrıca hafta başı Denge Yatırım Holding’teki görevlerinden de ayrıldı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamada, Denge Yatırım Holding’in 11 Şubat’ta gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında, holdingin yönetim kurulu başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürüten Tayyar Raci Şaşmaz’ın istifasının kabul edilmesine karar verildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu