Televizyon

ATV’de Müge Anlı’nın programı neden yayınlanmadı?

Her sabah yaptığı programla gündem olan Müge Anlı’nın sunumuyla ATV’de yayınlanan Tatlı Sert programı da koronavirüsten etkiledi. Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınlanmaması izleyicinin meraklanmasına neden oldu. Müge Anlı yeni bölümleri neden yok?

Koronavirüs önlemleri kapsamında pek dizi ve program ekran macerasına verdi, bunlardan biri de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldu.

Hafta içi her gün Atv ekranlarında faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştıran 46 yaşındaki Müge Anlı, koronavirüs nedeni ile geçtiğimiz hafta stüdyoda izleyici olmadan programı sunmuş, programın danışmanları Avukat Rahmi Öztürk ve Psikiyatrist Arif Verimli de 65 yaş ve üstünün tedbir amaçlı sokağa çıkmasının yasaklanması ile programa katılamamıştı.

En son 3 Nisan Cuma günü ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümleri yerine 2020 sezonunun en çok konuşulan bölümleri yayınlanıyor. Müge Anlı yeni bölümleri için ise henüz bir açıklama yapılmadı.

ATV’nin sosyal medya Twitter hesabından “Müge Anlı ile Tatlı Sert’in özel bölümü yayında” paylaşımı yapılması dikkat çekti.

Anlı son olarak sağlık çalışanlarıyla ilgili yaptığı açıklamalarla tepki çekmişti.

Pazartesi sabahı Anlı’nın ekranda yer almaması herkesi şaşırttı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı “Müge Anlı bile yayına ara verdi durumun ciddiyetini bi anlayın artık”, “Müge Anlısız karantina nasıl geçecek” gibi yorumlarda bulundu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu