Yerli Dizi

ATV’de yaprak dökümü 2 dizi birden erken final yapıyor

ATV bu sezon iki dizisinin birden ipini çekti. İstenilen reytingleri elde edemeyen ve birkaç sezondur ekranda olan Yeter dizisi ile Kertenkele dizisi erken final yaparak ekran yolculuğunu tamamlayacaklar. Bir dönem reyting listesinde en tepelerde bulunan ATV’nin iki dizisi bu yıl istenilen sonuçlara ulaşamayınca ekrandan alındı. Dizilerin oyuncuları haberi sosyal medyadan hayranlarına duyurdu.

 

Kertenkele dizisinin erken finali kararını dizideki Hicabi karakterini canlandıran Seda Tosun tarafından sosyal medyadan şöyle duyuruldu: 

blank

“Haftaya final yapmamızla ilgili şaka yapıyoruz diye yalanlamalar olmuş. Haftayaki bölümde ‘final’ yazısını göreceksiniz. Böyle konular hakkında şaka olmaz. Final yapan bir dizi ne kadar daha gizli tutulabilinir? “Final kararı alınmıştır. Neden, niçin bilinmiyor. Bunu sizinle tabii ki paylaşacaktım. Bize destek verdiniz, sevginizi paylaştık, her cumartesi evlerinize misafir olduk.”

Yeter dizisinin ekran yolculuğu da sona erdi. Dizide yer alan oyuncu Cenk Torun, erken final kararını sosyal medya hesabından şöyle duyurdu:

blank

“İki sezondur devam eden dizimiz Yeter 40. Bölüm ile final kararı almıştır. Başta yapımcımız Ata Türkoğlu ve Koliba film olmak üzere desteğini hiç eksik etmeyen kanalımız Atv’ye, genel koordinatörümüz Şebnem İlkere ,muhteşem bir senaryoya imza atan senaristlerimiz Nalan Meter Savaş ve Vilmer Özçınara, sevgili yönetmenimiz Kemal Uzun’a, görüntü yönetmenimiz Mete Şener’e, yönetmen yardımcımız Gamze Karasu’ya, tüm oyuncu arkadaşlarıma ve gece gündüz demeden hepimizden daha çok emek harcayan sanattan ışığa, prodüksiyondan rejiye, kostümden teknik ekibe kadar kısacası tüm çalışma arkadaşlarıma, en önemlisi bizi iki sezon boyunca hiç yanlız bırakmayan tüm izleyicilerimize sonsuz teşekkür ederim. Başka projelerde buluşmak üzere. Sevgiyle kalın….”

Başa dön tuşu