Yerli Dizi

ATV’nin dizisi Seven Ne Yapmaz ile ilgili flaş gelişme

Sezona başladıktan sonra erken havlu atan diziler kervanına ATV’nin iddialı dizi projesi de katıldı. Show TV’de ekrana gelen Yüz Yüze, Kanal D’de Ver Elini Aşk ve Tutsak dizilerinin ardından, Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin başrollerini paylaştığı Seven Ne Yapmaz da yayından kalkıyor. ATV yönetiminin reytinglerde istenilen sonuçları alamayan diziyi bitirme kararı aldığı haber veriliyor.

SEVEN NE YAPMAZ REYTİNGLERE YENİLDİ

Başrollerini Yusuf Çim ile Seren Şirince’nin paylaştığı MF Yapım imzalı ‘Seven Ne Yapmaz’ dizisi yayından kaldırıldığı öğrenildi. Yeşilçam’ın ünlü film serisi ‘Güllü’den günümüze uyarlanan dizi, Safranbolu’da başlamış, İstanbul’a taşınmıştı.

EN SON YAYINLANAN BÖLÜMÜ KAÇINCI OLMUŞTU?

Metin Balekoğlu ve Tarkan Karlıdağ’ın ardından Bora Onur’un yönetmen koltuğuna oturduğu ‘Seven Ne Yapmaz’ın son olarak senaristi de değişmişti. Ama dizi beklenen izlenme oranlarının uzağında kalınca kaçınılmaz son gerçek oldu.

Seven Ne Yapmaz’ın haftaya çarşamba 11. bölümüyle ekran yolculuğuna veda edeceği bildiriliyor. Dizinin 8 Kasım Çarşamba günü yayınlanan bölümü Genel kategorisinde 18. sırada yer almıştı. Dizi AB kategorisinde ise 31. sırada kendisine yer bulabilmişti.

TRT 1 de yayınlanan iddialı dizi Diriliş Ertuğrul’un başlamasıyla kan kaybı daha da artan dizinin reyting tablosunun yukarısında tutunması daha da zor hale gelmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu