Televizyon

ATV’nin gündüz kuşağındaki iddialı programlarının başlama tarihi belli oldu

atv, gündüz kulağında yer alan programlarının yeni sezon tarihlerini duyurdu. Müge Anlı ve Esra Erol’un programları ne zaman ekrana dönüyor? İşte o tarihler..

atv’nin gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, Mutfak Bahane ve Esra Erol’da programlarının yeni sezon yayın tarihleri açıklandı. Üç program da  29 Ağustos Pazartesi sabahı kaldığı yerden devam edecek.

Sabah kuşağının en çok izlenen programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’

Hafta içi her gün 10.00

29 Ağustos Pazartesi atv ekranında kaldığı yerden izleyicisiyle buluşacak. Müge Anlı, uzman ekibiyle birlikte pek çok faili meçhul cinayeti aydınlatacak, kayıpları bulacak, aileleri kavuşturacak ve yeniden milyonları ekran başına toplayacak. Çocuk, genç, yetişkin yıllardır ailesinden haber alamayanlar, aile sevgisini tatma fırsatını Müge Anlı’da bulacak.

‘Esra Erol’

Hafta içi her gün 16.00

Bu sezonda da boşanma sürecinde ve sonrasında yaşanan çocukları mağdur eden ebeveynlerin velayet savaşlarında arabulucu olacak. Yıllardır ailesine kavuşamayanlar, evlilik vaadiyle kandırılanlar, kayıp evladını bulmaya çalışanlar, herhangi bir konuda mağduriyet yaşayanlar aradıkları çözümleri bu sezonda da Esra Erol’da bulmaya devam edecek. Pazartesi, yeni sezonun ilk bölümüyle seyircisiyle buluşacak olan Erol, sürprizlerle dolu formatıyla ekranlarda olmaya devam edecek.

Mutfak Bahane yeni sunucusuyla

Mutfak Bahane yeni sezonda birçok yenilikle ekrana dönecek. Mutfak Bahane’nin yeni sunucusu Derya Taşbaşı oldu. Program, hafta içi her gün 14.00’ten itibaren yayınlanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu