TelevizyonReyting

ATV’nin gündüz kuşağındaki iki silahı Müge Anlı ve Esra Erol dizilerle yarışıyor!

ATV’de gündüz kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla Esra Erol’da programları kanallarının yüzünü güldürüyor. İki programda aldıkları yüksek izlenme oranlarıyla milyonluk dizi projelerine adeta taş çıkartıyorlar. Müge Anlı ve Esra Erol’un dün yayınlanan programları gündüz kuşağında yayınlanmalarına rağmen yine zirveye oldukça yakınında yer aldılar…İşte iki programın dünkü reytingleri..

MÜGE ANLI VE ESRA EROL ATV’NİN İKİ GÖZDESİ

8 Mart pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu.

Genel/Total kategorisinde 1.sırada TRT1’de ekrana gelen “Uyanış Büyük Selçuklu”, 2. Sırada Show TV’de yayınlanan “Çukur”, 3.sırada ATV’de izleyiciyle buluşan “Esra Erol’da” programı yer aldı.

AB’de ise 1.sırada “Uyanış Büyük Selçuklu”, 2.sırada “Çukur”, 3.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

DİZİLERLE MÜCADELE EDİYORLAR

Müge Anlı ile Tatlı Sert Genel kategorisinde 4. sırada yer alırken AB’de 8. oldu.

Esra Erol’un sunumuyla ekrana gelen Esra Erol’da ise Genel kategorisinde 3. sırada yer alırken AB’de 9. sırada yer aldı.

Diğer kanalların gündüz kuşağında yayınlanan programları iki ünlü sunucunun yanına dahi yaklaşamaması dikkatlerden kaçmıyor.

Müge Anlı ve Esra Erol gibi gündüz kuşağında iki önemli silaha sahip olan ATV bu reyting sonuçlarının avantajını fazlasıyla yaşıyor. Kanal, gündüz kuşağında en çok izlenen kanal haline gelirken iki programın performansı tüm gündeki sonuçları da olumlu etkiliyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu