Yerli Dizi

ATV’nin iddialı dizisi bu akşam final yapıyor

ATV’de yeni sezonda ekrana gelen dizilerden birisi olan Ağlama Anne final yapıyor. Pazar akşamları ekrana gelen Ağlama Anne dizisi 13. bölümü ile bu hafta ekranlara veda edecek. Dizinin final bölümünde neler olacak? İzleyicisi nasıl bir son bekliyor?

AĞLAMA ANNE’NİN FİNALİNDE NELER YAŞANACAK?

Destekten TR

Alya’nın kaybolması bir anda tüm gözleri Alev ve Damla’nın üzerine çeker. Zeynep ise yaşanan bu karmaşanın içinde gerçekleri öğrenmeye çok yakındır. Ağlama Anne dizisi 13. bölüm finali fragmanı ile bu akşam ATV ekranlarında olacak.

Destekten TR

Ağlama Anne 13. bölüm final fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen Ağlama Anne dizisinde bu hafta Alya’nın ortadan kaybolması bir anda tüm gözlerin Alev ve Damla’ya çevrilmesine neden olur. Özlem yaşananların ardından Alev’i suçlu bulur. Zeynep ise annesi hakkında gizli gerçekleri öğrenmeye çok yakındır.

Destekten TR

Ali Osman her zaman olduğu gibi Alev’i yalnız bırakmaz. Adnan, Özlem’in şeytanlıklarına son verirken, Hasan ise Alev hakkındaki gizli gerçekleri öğrenir.

İşte, Ağlama Anne dizisinin 13. bölüm final fragmanı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR