Televizyon

ATV’nin yarışması Şans Kapıyı Çalınca’da hem sunucu hem de format değişti

ATV’de yayınlanan, sunuculuğunu ünlü oyuncu Ferit Aktuğ’un yaptığı Şans Kapıyı Çalınca, geçtiğimiz haftalarda format değişikliğine gitme kararı almıştı. Yıllar sonra ekrana dönen yarışmanın, sunucusu da değişti.

EMRE ALTUĞ SUNACAK

Şans Kapıyı Çalınca yeni sunucusu Emre Altuğ ve yepyeni formatıyla Salı akşamları atv ekranlarında seyircileriyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

BERNA KEKLİKLER SÜRPRİZİ

Emre Altuğ’un stüdyodaki renkli sunumu; yarışmacıların evlerinde ve kuliste ise yarışma programlarında yarışmacı olarak boy gösteren Berna Keklikler yer alacak.

Yeni formatta iki aile ucunda 50 Bin TL’lik büyük ödül olan final oyununu oynamak için sürpriz oyunlarda kıyasıya mücadele edecek. Sürpriz oyunların puan değeri arttıkça ve finale yaklaştıkça yarışmanın da heyecanı katlanarak artacak.

Büyük ödülü kazanmak için yapılması gereken tek şey eve getirilen oyuna iyi çalışmak. Sonrasında bu oyunu stüdyoda ve ekran başındaki milyonların önünde başarıyla tamamlamak. Bu yarışmada en büyük destekçi ise yarışmacının ailesi.

Emre Altuğ’un sunumuyla ‘Şans Kapıyı Çalınca’ 15 Eylül Salı akşamı saat 22.00’de atv’de.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu