Yerli Dizi

ATV’nin yeni dizisi Adı Sevgi’nin ilk tanıtımı yayında

atv’nin yeni dizisi “Adı Sevgi”nin ilk tanıtımı yayınlandı. Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği, Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş’in başrolleri paylaştığı tanıtım dizi severlerin beğenisine sunuldu.

Yakında atv ekranlarına gelecek dizide usta oyuncu kadrosunun yanısıra sanat dünyasının genç yetenekleri de biraraya geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Yunus Emre Yıldırımer’in başrolü sanat dünyasının genç ve güzel yıldızı Gizem Güneş’le paylaştığı “Adı Sevgi”de, “ şu oyuncular yer alıyor:

Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri ,Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan , Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Esat Polat Güler ,Kürşat Demir ,Ece Koroğlu, Cenk Hakan Köksal, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler, Bora Kırkım, Ozan Güçlü ve Berfu Öngören..

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Sadullah Celen’in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura kaleme aldı. Müzikleri ise Kalan Müzik/Engin Arslan yaptı.

SEVGİ HER ŞEYİN İLACIDIR…

“Adı Sevgi”, öğrencileri için her şeyi göze alan genç bir öğretmenin, kararlılıkla, sevgiyle ve fedakarlıkla öğrencilerinde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatıyor.

Gerçek yaşamda örneklerine sıkça rastladığımız toplumsal sorunlara vurgu yapan etkileyici hikayesiyle “Adı Sevgi”, büyük beğeni toplayacak, kısa sürede izleyicilerin gözdesi olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu