Yerli DiziReyting

ATV’nin yeni dizisi Baş Belası ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

20 Haziran Pazar'ın reyting sonuçları belli oldu. Dün TV' kanallarında yayınlanan programların ilk 10 sıralaması belli oldu. ATV'nin başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir'in paylaştığı yeni dizi Baş Belası ilk bölümüyle ekrana geldi. Peki, Baş Belası dizisi ilk bölümüyle kaçıncı oldu, ne kadar izlendi? İşte detaylar..

BAŞ BELASI DİZİSİNDEN İYİ BAŞLANGIÇ

Genel/Total kategorisinde 1.sırada TRT1’de ekrana gelen “İsviçre-Türkiye UEFA Euro 2020 Karşılaşması”, 2. sırada TV8’de yayınlanan “Survivor”, 3.sırada ATV’de ilk bölümü izleyiciyle buluşan “Baş Belası” yer aldı.

AB kategorisinde ise 1.sırada “İsviçre-Türkiye UEFA Euro 2020 Karşılaşması”, 2.sırada “Survivor”, 3.sırada TRT1’de yayınlanan “EURO 2020 Kupa Akşamı” , ATV’nin yeni dizisi “Baş Belası” ise 4. sırada yer aldı.

SOSYAL MEDYADA OLUMLU TEPKİLER ALDI

Baş Belası, ilk bölümüyle vasatın üzerinde bir başlangıç yapmış oldu. Dizi sosyal medyadan da genellikle olumlu eleştiriler aldı.İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir ikili olarak genlelikle birbirlerine yakıştırıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu