Yerli DiziReyting

ATV’nin yeni dizisi Kalp Yarası ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

28 Haziran Pazartesi'nin reytingleri belli oldu. ATV'nin yeni ve iddialı dizisi Kalp Yarası ilk bölümüyle ekrana geldi. Peki, Kalp Yarası yayınlanan ilk bölümü ile reyting listesinde kaçıncı oldu? İşte detaylar..

Kanal D’de yaynlanan MasterChef ve Aşkın Tarifi ile rekabet yaşayan ATV’nin yeni dizisi Kalp Yarası’nın kaçıncı olacağı merak ediliyordu.

KALP YARASI’NDAN VASAT BAŞLANGIÇ

Genel/Total kategorisinde 1.sırada ATV’de ekrana gelen “Müge Anlı İle Tatlı Sert”, 2. sırada TRT1’de yayınlanan “Fransa-İsviçre UEFA Euro 2020 Karşılaşması”, 3.sırada TV8’de izleyiciyle buluşan “Masterchef Türkiye” yer aldı.

AB kategorisinde ise 1.sırada “Fransa-İsviçre UEFA Euro 2020 Karşılaşması”, 2.sırada “Müge Anlı İle Tatlı Sert”, 3.sırada “Masterchef Türkiye” yer aldı.

ATV’de yeni başlayan “Kalp Yarası” dizisi Genel/Total kategorisinde 4. sırada yeraldı. Dizi,  AB’de ise 9. sırada kendisine yer bulabildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu