Yerli Dizi

ATV’nin yeni dizisi Kanatsız Kuşlar’ın ilk tanıtımı yayında

ATV’nin merakla beklenen dizisi Kanatsız Kuşlar’ın beklenen ilk tanıtım videosu yayınlandı. Çekimlerine geçtiğimiz Pazartesi günü başlanan Koliba Film imzalı dizinin fragmanı dikkat çekti. Etkiliyeci müziği ile sosyal medyada kısa sürede izlenme rekoru kıran Kanatsız Kuşlar, yakında ATV ekranlarına gelecek. Dizinin başlama tarihi henüz belli değil.

SENARYOSU USTA İSİM HAKAN HAKSUN’A EMANET

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

İşte, Kanatsız Kuşlar’ın ilk fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=xnR0OFrQ0gM&feature=youtu.be

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu