Yerli DiziReyting

ATV’nin yeni dizisi Kardeşlerim ilk bölümüyle reyting listesinde kaçıncı oldu?

20 Şubat Cumartesi (dün) yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. ATV’nin yeni dizisi Kardeşlerim ilk bölümüyle ekrana geldi. Yeni dizinin reyting listesinin zirvesini nasıl etkileyeceği merak ediliyıordu. İşte, dün yayınlanan programların (ilk 10) ve de Kardeşlerim dizisinin reyting performansları…

KARDEŞLERİM DİZİSİNDEN VASAT BAŞLANGIÇ

İlk bölümüyle dün akşam ekrana gelen Kardeşlerim dizisinde başlıca rolleri; Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk paylaşıyor. Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekranlara getiriyor.

Kardeşlerim dizisinin yapımcılığı NGM üstlenirken, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.

Genel/Total’de 1.sırada TRT1’de ekrana gelen “Gönül Dağı”, 2. Sırada Show TV’de yayınlanan “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

AB gurubunda ise 1.sırada “Gönül Dağı”, 2.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu”, 3.sırada ise

“Gönül Dağı” dizisinin Özet bölümü yer aldı.

Atv’de ilk kez ekranlara gelen “Kardeşlerim” dizisi ise Total’de 6., AB’de ise 7. oldu.

TOTAL’DE İLK 10 PROGRAM

AB İLK 10 PROGRAM

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu