Televizyon

ATV’nin yeni yarışması Yarı Yarıya’yı hangi ünlü popçu sunacak?

ATV’de yeni bir bilgi yarışması başlıyor. Tamamıyla yerli format olan Yarı Yarıya isimli yarışmasını ünlü popçu Emre Altuğ sunacak.

Emre Altuğ’un sunacağı ‘Yarı Yarıya’ isimli yarışma’nın bu ay içinde başlaması bekleniyor. Yarı Yarıya’da bilgi kadar insan ilişkileri de önemli.  ATV ve ITVInter Medya Ltd’in yapımcılığını üstlendiği yarışmada sadece yarışan değil programdaki diğer yarışmacılar da yarışmadan kazanıyor.

1 KİŞİ YARIŞIYOR 10 KİŞİ KAZANIYOR

Programda yarışmacıların bir yandan bilgilerini sınarken, diğer yandan da kazandıklarının yarısını diğer yarışmacılarla paylaşması gerekiyor. 10 yarışmacıyla oynanacak ilginç yarışmada, her gün bir yarışmacı ana yarışmacı olarak para kazanmaya çalışırken, geri kalan dokuz kişi oynamadan kazanmanın keyfini çıkartacak. Ana yarışmacının yapması gereken, toplamda 10 soru ve ‘isterse’ bir büyük final sorusunu doğru cevaplamak…

BÜYÜK PARA ÖDÜLLERİ VAR

Yarışmacı doğru cevap verdiği her soru ile ödülün yarısını kazanırken, diğer yarısını geri kalan dokuz kişiye dağıtmak zorunda kalacak. Yanlış verdiği her cevap içinse hanesindeki ödül miktarının yarısını kaybedecek. Ana yarışmacının paylaşımı yaparken unutmaması gereken, diğer günlerde kendisinin de kalan dokuz kişiden biri olacağı… Ödülünün yarısını paylaştırırken, dokuz yarışmacıdan ya dost ya da hayallerine engel olacak bir düşman edinecek. Günün sonunda isterse oynayacağı büyük finalde; hem kendisi için, hem de diğer yarışmacılar için risk almış olacak. Çünkü büyük finaldeki soruya doğru cevap verirse, o gün kazandığı ödül miktarı iki katına çıkacak. Ama eğer yanlış cevap verirse, ana yarışmacının hanesindeki ödül miktarı yarı yarıya düşerken, o gün içinde diğer yarışmacılara dağıtmış olduğu bütün ödüller sıfırlanacak. Yarışmacı, ya bilgisine güvenip ödülünü katlayacak ya da hem kendisini, hem de diğer yarışmacıları riske atmamak için büyük finali oynamayacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu