Televizyon

ATV’ye transfer olan Esra Erol’a rekor ücret

Fox’tan, Atv’ye transfer olduğu haberi medyaya bomba gibi düşen  Esra Erol’un yeni kanalında kazanacağı rekor ücret açıklandı.  Esra Erol’un programı alacağı rekor ücret ile Türk televizyon tarihine geçmeyi de şimdiden garantilemiş oldu. Esra Erol ile İzdivaç’  ayda 2 milyon 200 bin lira ücret ile rekor kırdı.

Fox’tan, Atv’ye geçen Esra Erol ayda 1 milyon 100 bin lira gibi rekor bir ücret alacak. Programın yapımcılığını üstlenen Esra Erol’un eşi Ali Özbir’e de ayrıca ayda 1 milyon 100 bin lira ödeneceği haber veriliyor.Böylece, ‘Esra Erol’la İzdivaç’ Türk televizyon tarihinin en yüksek bütçeli programı oldu.

REKOR KIRDI

Posta’dan Mesut Yar’ın köşesinden verdiği bilgiye göre; 8 yıldır ekranda olan Esra Erol yeni sezon için Atv ile günlük 50 bin TL’ye el sıkıştı. Ayda 22 gün ekrana gelecek programın yapımcılığını da Esra Erol’un eşi Ali Özbir üstlendi. Daha önce programın yapımcılığını Artı Film üstleniyordu.

Yeni yapımcıya da günlük 50 bin TL ödeneceği bildiriliyor. Böylece Esra Erol ile İzdivaç, toplamda ayda 2 milyon 200 bin lira rekor ücret ile program televizyon tarihine geçti.

Esra Erol’un bir süre önce TV8’e transfer olacağına dair haberler çıkmış ama bu transfer gerçekleşmemişti.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı