ManşetSpor

Avatar Atakan’ın ringlere dönüşü kesinleşti… Avatar Atakan’ın rakibi kim olacak?

Survivor’un son şampiyonu Avatar Atakan, ringlere dönüyor. Daha önce verdiği röportajlarda ringleri sevdiğini ve ilk fırsatta ringlere döneceğinin sinyallerini veren “Avatar” lakaplı Atakan Arslan, ringlere dönmesiyle ile ilgili haberi sevenleri ile paylaştı. Haber son şampiyonu Twitter’da en çok konuşulanlar listesine soktu.

AVATAR ATAKAN BEKLENEN DÖVÜŞ MÜJDESİNİ VERDİ

Sosyal medyadan hayranlarını adım adım bilgilendiren Avatar Atakan, ilk olarak “Bugun bi suprizim olabilir… :))) vakti geldi 🙂 kesinlesirse aciklayacagim” paylaşımıyla ilk ipucunu verdi. Ardından “zamanı geldi mi” paylaşımının sonrasında asıl müjdeyi verdi. Survivor şampiyonu: “Avatar ringe döner, an itibarı ile anlaşma sağlanmıştır. Yer zamanı ve rakibi paylaşacağım glory öncesi ilk maç” şeklindeki paylaşımı ile kendisini ringde görmek isteyen hayranlarına müjdeli haberi verdi.

Atakan Arslan, bu paylaşımın yanına yumruk emojileri kullanması dikkat çekti.

atakan-dovus

 

 

 

 

Öte yandan haberi alan Avatar Atakan hayranları gelişmeyi sosyal medyada adeta bir kampanyaya çevirdiler. “Avatar Atakan ringlere dönüyor” etiketiyle yaptıkları paylaşımla TT olan Avatar Atakan hayranları, son şampiyonun müjdeli haberine karşılık jest yapmış oldular.

Pekçok hayranı, Atakan Arslan’ın ringlere ait dövüş görselleriyle birlikte paylaşımlarda bulundular.

Maçın detayları henüz belli olmadı. Avatar Atakan’ın rakibinin kim olacağı ve maçın TV’den yayınlanıp yayınlanmayacağı konusu oldukça merak ediliyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu