SurvıvorTelevizyon

Avatar Atakan Survivor All Star’a davet edilmedi mi?

Türk halkına ettiği hakaret sonrası ortalıklarda pek gözükmeyen Atakan Arslan Survivor All Star’a neden katılmadığını katıldığı Hadi Be programında açıkladı. Avatar lakaplı dövüşçü Atakan neden Survivor All Star’a katılmadı? Magazin kulislerinde ise Avatar Atakan’ın davet bile edilmediği konuşuluyor…

AVATAR ATAKAN SURVIVOR ALL STAR’A NEDEN KATILMADI?

Avatar Atakan Survivor All Star’da yok. 10 Şubat 2018 tarihinde başlayacak olan Survivor All Star’da geçtiğimiz dönemin şampiyonu Atakan Arslan katılmadı. Türklere hakaret ettiği iddia edilen video ile  gündeme gelen Avatar Atakan, katılmama sebebini ise “Evlendiğim için gitmeyeceğim” şeklinde açıkladı.

“EVLENDİM”

2017 Survivor serüveninin şampiyonu olan Avatar Atakan, 2017’de Serap Korkmaz’la evlenmişti. Atakan “Survivor Ali Star’a katılacak mısın?” sorusuna “Herkesin kesinlikle olmak isteyeceği bir platform o. Ama benim başka işlerim var. Bir de evlendim Evlendiğim için artık hayata biraz daha farklı bakıyorum. O sebeple pek mümkün görünmüyor.” şeklinde yanıt verdi.

SURVIVOR’A ÇAĞRILDI MI?

Magazin kulislerinde ise; Avatar Atakan’ın şampiyonluğundan kısa bir süre magazin dünyasına bomba gibi düşen Türk halkına hakaret videosu sonrasında gözden düştüğü iddia ediliyor. Yine iddialara göre “Acun’un Atakan’ı bu videodan sonra sildiğinden dolayı katılamıyordur.” düşüncesi kamuoyunda hakim görülüyor.

SURVIVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 

Survivor 2018 bu yıl 10 Şubat 2018 tarihinde başlayacak.

SURVİVOR ALL STAR (2018) ÜNLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI

-Cumali Akgül

-Turabi Çamkıran

-Sema Aydemir

-Nagihan Karadere

-Merve Aydın

-Murat Ceylan

-Hilmi Cem İntepe

-Adem Kılıççı

-Hakan Hatipoğlu

-Nihat Doğan

-Ümit Karan

-Sahra Işık

-Nevin Yanıt

-Damla Can

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu