MagazinMüzik

Avatar Atakan’ın klibinde yer aldığı Sagapo Kajmer’in yeni şarkısı rekora gidiyor

RAP tarzındaki müziğiyle çok sayıda hayran kitlesine ulaşan RAP müziğin Türkiye’deki önemli isimlerinden Sagapo Kajmer son çıkardığı ‘Sertlik Kanında Var Hayatın’ şarkısıyla yeniden gündemde. Sagapo Kajmer’e Yeni çıkardığı Sertlik Kanında Var Hayatın şarkısının klip çekimlerinde Survivor şampiyonu, ‘Avatar’ lakaplı kicboksçu Atakan Aslan da eşlik etti. Video klip, şimdiden özellikle sosyal medyada da çok sayıda kullanıcının ilgisini çekmişe benziyor.

AVATAR ATAKAN, SAGAPO KAJMER’DE DESTEK VERDİ

Avatar Atakan, Frankfurt’ta çekimleri 5 günde tamamlanan klipte rol alarak yakın dostu Sagopa Kajmer’e teşekkür etti.’Sertlik Kanında Var Hayatın’ şarkısının klibinde Avatar Atakan hem sporculuğunu hem oyunculuğunu konuşturdu. 29 Nisan günü Youtube’dan yayınlanan yeni video klip, şimdiden yaklaşık 1 milyon 500 bin izlenme rakamına ulaşarak önemli bir başarıya imza atmış oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu