Yerli Dizi

Avlu dizisi oyuncu Sevda Dalgıç’tan rolüyle ilgili flaş açıklama

Star TV’de yayınlanan Avlu dizisinin oyuncusu Sevda Dalgıç, dizinin oyuncu kadrosundan çıkarıldığını açıkladı. Dalgıç, ameliyat olduğu için iki hafta rapor aldığını, iyileştiğinde diziye dönmek istediğini yapım şirketine ilettiğini ama olumsuz cevap aldığını kaydetti.

RAPOR ALMASI SORUN OLDU

Sevda Dalgıç açıklamasında oyuncuların hastalanma lüksünün olmadığını anladığını ifade eden Dalgıç, dizideki rolünün sona erdiğinin kendisine bildirildiğini duyurdu.

Dalgıç Avlu’da trans bir karakter olan “Bade”yi canlandırıyordu.

İşte Avlu dizisi oyuncusu Sevda Dalgıç’ın dikkat çeken açıklaması:

Sevda Dalgıç, ilk olarak Fox TV’de yayınlanan Arka Sıradakiler dizisiyle Türk izleyicisinin dikkatini çekmişti.  Oyuncu, geçtiğimiz ay yüksek ateş nedeniyle apar topar hastaneye kaldırılarak ameliyata alınmıştı. Hastanede yapılan müdahelenin ardından enfeksiyon kaptığı belirtilen Sevda Dalgıç, iyileşti ama sonrasında Avlu’da rolüne devam edemedi.

SEVDA DALGIÇ KİMDİR?

34 yaşındaki Sevda Dalgıç, 23 Şubat 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümü’nde 2 yıl eğitim aldı. 2007-2011 döneminde Hamdi Alkan’ın yönettiği Arka Sıradakiler dizisinde “Özge” rolü ile öne çıktı. Nizama Adanmış Ruhlar ve Öğretmen Kemal dizilerinde rol aldı.

Sevda Dalgıç, halen ileri oyunculuk eğitimine devam ediyor. Çeşitli spor dallarıyla ilgilenen Dalgıç, yeni sezonda Avlu dizisinde Bade karakteriyle boy gösteriyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu