Yaşam

Ay tutulması 16 Eylül 2016 hangi burç nasıl etkileniyor?

Eylül ayında yaşanan metro gerilemesini bir yana bırakırsak bu ay içinde gerçekleşecek en önemli bir diğer gelişme şüphesiz 16 Eylül’de yaşanacak AY TUTULMASI. Ay, Balık burcunda tutulacak. Peki bu ay tutulması diğer burçları ne yönde nasıl etkileyecek. 16 Eylül Ay tutulmasının etkileri kaç gün öncesinden başlayıp ne zamana kadar etkisini sürdürecek, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve halkalı ay tutulmasının gerçekleştiği Balık burcu 16 Eylül Ay tutulmasından nasıl etkilenecek, burçların dikkat etmesi gerekenler, tutulma süresi içinde yapmaktan kaçınması gerekenler neler, Tutulma günü hangi burç nasıl davranmalı? sorularının cevabı haberimizde.

Öncelikle 16 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşecek olan Halkalı Ay tutulmasını Balık burcunda yaşayacak. Bu ay tutulması burçları üzerinde ilk etapta 15 gün içinde güçlü bir etki oluşturacak. Ancak bununla da bitmeyecek, bu tutulmanın etkisi en az 3 ay kadar burçlar üzerinde kendisini hissettirecek.

16 Eylül Halkalı Ay Tutulması Nerelerden İzlenecek? 

Bu ayın 16’sında gerçekleşecek halkalı ay tutulması; Avrupa, Asya, Avusturalya, Afrika, Batı ve Güney Amerika, Pasifik, Atlantik, Hint Okyanusu, Antartika’dan özetle Dünya’nın büyük bir kesimi tarafından izlenebilecek.

Halkalı Ay tutulması 16 Eylül 2016  Cuma günü Balık burcunun 24. derecesinde meydana gelecek. Bu Ay tutulmasının zamanına bakıldığında Mars ile Ay’ın ters etkileşimde olması bekleniyor. Bilindiği üzere asabi gezegen Mars, doğal afetler, kazalar, cerrahi yaralanmalar, savaşlar, hatta askeri operasyonların habercisidir. “Bu ne demek?” Bu konuya biraz açalım.

Tutulma zamanı bireysel olarak kimseyle çatışmamaya özen gösterin!

Duygusal balık burcunda yaşanacak Ay tutulmasında Mars’ın olumsuz etkilerini göz ardı etmemenizde yarar var. Yani duygusal bağlamda sorunlarınızı çözme arayışına girdiğinizde kimseyle çatışmamaya gayret edin. Bu dönemde yalnızca kişisel değil ülkeler arasında siyasi olaylar söz konusu olduğunda yine soğukkanlı olup sorunları müzakere yöntemi ile çözülmesi gereken bir döneme giriliyor. Bu dönemde kitlesel hareketler ve psikolojik toplumsal travmalar da gündeme gelebilir.

Uzman Astrolog Su Karakuş hangi burcun nasıl etkileneceğini şöyle özetliyor:

16 EYLÜL TUTULMASI HANGİ BURCU NASIL ETKİLEYECEK?

KOÇ: Kötü alışkanlıklarınızdan birine noktayı koyacaksınız. Uzaklardan gelen bir haber veya öğreneceğiniz bir gerçek iradenizi yükseltecek.
BOĞA: Arkadaşlarınızdan birine veda edeceksiniz. Ödemeler, para veya ameliyatlar ayırıcı faktör olacak.
İKİZLER: Kariyerinizle ilgili dönüm noktası sayılacak kararlar alacaksınız. Evliliğinizin veya ortaklığınızın bozulması bu kararın ana nedeni sayılabilir.
YENGEÇ: Medya çalışmalarınız yeniden başlayacak, arayışınız son bulacak veya eğitim yaşamınızda önemli bir başlangıç yaratacaksınız. Tutulmadan yararlanacaksınız.
ASLAN: Partneriniz veya çocuklarınızın sayesinde kredi alacak veya sponsor bulacaksınız. Ödemeleri kolaylaştıracak bir formül bulabilirsiniz.
BAŞAK: Eşinizle veya iş ortağınızla ilişkinizi gözden geçirecek, ailenizle aranızda çıkan tartışmalar nedeniyle evden uzaklaşacaksınız. Çabanız ev sahibi olmaksa nihayet bir yakının yardımıyla mülk alabilirsiniz.
TERAZİ: İş arkadaşlarınızdan birine elveda diyecek, yakın çevrenizi yeniden oluşturacaksınız. Sağlığın önemini bir kez daha kavrayacağınız dönemdesiniz.
AKREP: Aşk yaşamınızda önemli ve yararlı bir evredesiniz. yalnızsanız ruh eşinizi tanıyacak, ilişkiniz varsa romantik olmayı öğreneceksiniz. Aşırı harcamalara dikkat!
YAY: Evinizin satışı isteğiniz dışında gerçekleşebilir. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Yaşamınızda bir dönem kapanıyor. Aile ilişkilerini korumalısınız.
OĞLAK: Yakın çevrenizden birini kaybetmeniz, eğitim alanında istediğiniz başarıyı elde edememek kendinizi suçlamanıza yol açabilir. Geçmişe dair kızgınlıklar geliştirebilirsiniz. Çevrenizi yenileyeceksiniz.
KOVA: Mali alanda bir gelirinizi kaybedebilir, eski konumunuza geri dönmek isteyebilirsiniz. Arkadaş kurbanı olmaya karşın tetikte olun. Kavgalar para kaybettirebilir.
BALIK: Burcunuzda gerçekleşen Ay tutulması görünüşünüzü ve kariyerinizle ilgili azmettiğiniz şeyleri yenilemenizi sağlayacak. Önemli bir değişikliği bünyenize alabilirsiniz. Evlilik tazelemek de mümkün.

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu