Yerli Dizi

Ay Yapım Farah Zeynep Abdullah haberleri için ne açıklama yaptı?

Ay Yapım, Star’da ekrana gelen Kurt Seyit ve Şura dizisinde Farah Zeynep Abdullah’la ilgili ayrılık haberlerlei üzerine bir basın açıklaması yaptı. Hakkında spekülasyon yapılan ünlü oyuncu ile ilgili Ay Yapım’ın açıklaması şöyle:

“Bugün çeşitli mecralarda değerli oyuncumuz Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Hiç bir kaynak gösterilmeden, tamamen hayal gücüyle yazılmış ve maksadını anlayamadığımız bu haber; bir süredir Kurt Seyit ve Şura İstanbul dizisiyle ilgili basında yer alan asılsız haberlerin bir devamı niteliğindedir. Hiç bir dayanağı olmamasına rağmen gerçekmişçesine yapılan bu haberlerin diğer mecralara sirayet etmesi sebebiyle kamuoyunda yanlış bir algı oluşturulmaktadır.

Kurt Seyit ve Şura İstanbul dizisinin senaryosu yayın öncesi planlandığı gibi ilerlemektedir. Kurt Seyit ve Şura İstanbul, mevcut kadrosuyla ve sürprizleriyle Eylül ayında Star TV ekranlarında yer almaya devam edecektir.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu