Yerli Dizi

Ay Yapım’dan Menajerimi Ara hayranlarını üzecek flaş açıklama

Star TV'nin ilginç konseptiyle dikkat çeken dizisi Menajerimi Ara'dan final haberi geldi. Ay Yapım'dan yapılan açıklama dizinin resmi sosyal medya hesaplarında da duyuruldu.

Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinden hayranlarını üzecek gelişme…Dizinin yapım şirketi Ay Yapım, sevilen dizinin final yapacağını duyurdu.

Dizinin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada dizinin 45. bölümde final yapacağı duyuruldu.

Genel yönetmenliğini  Ali Bilgin’in; yönetmenliğini ise  Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Ekin Atalar kaleme alıyordu.

Dizinin oyuncu kadrosunda yeralan oyuncular ise şunlar:

 Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Serhat Teoman (Serkan), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış), Semi Sırtıkkızıl (Emrah), Gamze Karaduman (Gülin), Nazlı Senem Ünal (Jülide), Bedir Bedir (Bekir), Pınar Ünsal (Leyla), Aslı Mavitan (Mayda), Yaprak Medine (Beren), Buse Sinem İren (Meral), Duygu Şen (Ece), İdeal Beran Kotan (Aydın)

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu