Yerli Dizi

Ayça Ayşin Turan, Hakan Muhafız dizisinde Çağatay Ulusoy’la sevişme sahnesi hakkında konuştu

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’da iki başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan’ın sevişme sahnesi çok konuşulmuştu… Ayça Ayşin Turan, Çağatay Ulusoy’la sevişme sahnesi hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Ayça Ayşin Turan söz konusu sahne hakkında “Bu konuda belirli sınırların olduğunu önden belirttim” şeklinde konuştu.

“BELİRLİ VE NET KURALLAR KOYMAK GEREKİYOR”

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’da başrolde yer alan Ayça Ayşin Turan, dizideki karakteri Leyla’yı Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye anlattı.

Turan, “Leyla, işine aşık, tutkulu, tırnaklarıyla kazıyarak bulunduğu yere gelmiş bir kadın. Hakan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatına girmesiyle Leyla’nın da dönüşümünü göreceğiz.” dedi.

Ünlü oyuncu dizi için teklif geldiğinde tepki verecek zamanı olmadığını söyleyerek, “Kendimi kısa sürede sette buldum. Hazırlanmak için bir haftalık sürecim oldu. Onda da karakteri sağlamlaştırmak ve boşluklarını doldurabilmek için elimden geleni yapmaya çalıştım” dedi.

Hakan: Muhafız’ın tanıtımlarıyla birlikte Çağatay Ulusoy’la sevişme sahnesi çok konuşuldu. Ulusoy, sahneyle ilgili “Ses getirecektir” açıklamasını yaptı.

O SAHNE HAKKINDA DETAYA GİRMEK İSTEMEDİ

Ayça Ayşin Turan ise sevişme sahnesiyle ilgili şunları söyledi:

“Ülkemizde çekilen ilk Netflix orijinal yapımı. Dizinin içeriğini ve bu projenin yeni projelere önayak olması gibi önemli konuları konuşmanın daha doğru olduğuna inanıyorum.”

İlk kez böyle bir sahnede oynayan genç oyuncu, “Tereddüt ettiniz mi?” sorunu şöyle yanıtladı:
“Senaryoyu okuduğunuzda çekeceğiniz sahneleri zaten biliyorsunuz. Çekilmesiyle ilgili değil de ne çekileceği üzerine belirli ve net kurallar koymak gerekiyor. Bu konuda belirli sınırların olduğunu önden belirtiyorsun.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu