Medya

Aydınlık gazetesinde İmamoğlu çatlağı… Sabahattin Önkibar ile yollar ayrıldı

Ekrem İmamoğlu Aydınlık gazetesinde depreme neden oldu. Yazar Sabahattin Önkibar istifa ettiğini duyurdu.

Aydınlık gazetesinde Ekrem İmamoğlu depremi… Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugünkü köşesinde istifa ettiğini duyurdu. Sabahattin Önkibar, Doğu Perinçek’e dünkü köşesinde Ekrem İmamoğlu’na ‘Amerikancı’ dediği için tepki göstermişti.

EKREM İMAMOĞLU GERGİNLİĞİ İSTİFA GETİRDİ

Resmi olmayan sonuçlara göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu seçildi. Aydınlık gazetesindeki Ekrem İmamoğlu polemiği istifa getirdi.

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek’in, önceki akşam İmamoğlu için, bir Amerikan projesi olduğunu söylemesi ve İmamoğlu’nun “İstanbul Ankara’dan yönetilemez” ifadesi için eleştiri yaptığını belirten Önkibar, Perinçek’e katılmadığını ifade etmişti.

Bu tartışmanın ardından Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar bugünkü “İstifa ediyorum çünkü!” başlıklı yazısıyla okurlarına veda etti.

Sabahattin Önkibar yazısında, Erdoğan’a “örtülü destek” verilmesini ve Perinçek’in Binali Yıldırım’ı ziyaret etmesini eleştirdi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu