Yerli Dizi

Aykut Işıklar: ” Modacısı olsam Tuba Büyüküstün’e şort giydirmezdim!”

Tuba Büyüküstün ev Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Star’da yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi usta magazinci Aykut Işıklar’ın yakın markajındaydı. Tecrübeli magazinci dizinin son bölümüyle ilgili gözlem yeteneğini konuşturdu. Işıklar, Tuba Bütüküstün’le ilgili ilginç saptamalar yaptı. Ünlü oyuncunun cildini sorunlu bulan Işıklar, “Tuba Büyüküstün’ün modacısı olsam ona şort giydirmezdim” diye yazdı.

“CİLDİNE DAHA ÇOK ÖZEN GÖSTERMELİ”

Aykut Işıklar, Cesur ve Güzel’in yayınlanan son bölümünde başrol oyuncularıyla ilgili ilginç detayları takipçileriyle paylaştı. Usta magazinci ilk olarak sözlerine Tuba Büyüküstün ile başladı. Ünlü oyuncunun güzelliğini teslim eden Işıklar, ama Büyüküstün’ün cildiyle ilgili sıkıntıyı da dillendirmekten geri durmadı.

Işıklar, Cesur ve Güzel dizisinde Büyüküstün’ün özellikle yakın planlarda ışığın da etkisiyle cildindeki problemin  farkedildiğini kaydetti. Işıklar, sosyal medya hesabından; “Tuba Büyüküstün genelde güzel kadın.Ama cildine daha çok özen göstermeli. Sivilcelerini yakın planda makyaj bile saklayamadı.” diye yazdı.

Dizinin birçok sahnesinde şort giyen Tuba Büyüküstün’ün giydiği şortları vücuduna uygun olmadığını ileri süren Işıklar, güzel oyuncunun giydiği şortlara da itiraz etti. Işıklar; “Ben Tuba Büyüksütün’ nün modacısı olsam. Şort giydirmezdim.Tarafsız ve aklı başında tüm kadınların benim gibi düşündüğüne eminim” diye yazması dikkatlerden kaçmadı.

adsiz

 

“KIVANÇ BİRİNCİ SINIF AKTÖR”

Daha sonra “Kıvanç Tatlıtuğ-Tuba Büyükustun çiftini düşünen, bir araya getiren yapım şirketi bu işi biliyor. İkisi hapşırsa bile iki saat izlenir.” diye yazan usta magazinci Kıvanç Tatlıtup’un oyunculuğunu ise şu sözlerle övdü:”Kıvanç Tatlıtuğ’ u takdir etmeyen kesin kıskanıyordur. Adam üç beş yıl içinde kendini ne kadar aştı. Birinci sınıf aktör oldu. Helal olsun”

Bu ifadelerden sonra Işıklar’ın çok sayıdaki Tuba Büyüküstün’ün fanlarından nasıl tepkiler aldığı merak ediliyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu