Magazin

Ayla Algan, Beren Saat ve Bergüzar Korel için neler dedi?

Ünlü oyuncu Ayla Algan Filmstudio dergisine ilginç açıklamalar yaptı.

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem rolüyle tanınan Meryem Uzerli ile ilgili konuşan Ayla Algan, Uzerli’nin yaşadığı sorun nedeniyle diziden kopmasını değerlendirdi.

Meryem Uzerli’nin yaşadığı sorun da buydu. O artık Hürrem olmuştu ve bu rolden çıkamıyordu. Çünkü otelde yaşıyordu. Eğer evinde yaşasaydı, setten gelince tekrar Meryem olabilseydi böyle olmazdı. Alt beni Hürrem olduğu için bunu kaldıramadı ve hastalandı. Meryem’in çocuk doğurması iyi oldu, Hürrem’den çıkmıştır artık.”  şeklinde konuşan Ayla Algan, bir dönem yaptığı oyuncu koçluğunu ise artık yapmadığını anlattı.

12 senedir kamera önü oyunculuğu dersi verdiğini söyleyen Algan,  Hazal Kaya, Hande Subaşı, Bergüzar Korel, Tolgahan Sayışman, Çağatay Ulusoy, Melisa Sözen ve Sera Tokdemir gibi oyuncuların eğittiği isimlerden olduğunu hatırlattı.

Ayla Algan Beren Saat’le ilgili de “Onu çok seviyorum. Ona: ‘Sakın okula gitme, bozarlar seni’ diye haber yolladım. İnsanları çok iyi seyrediyor.” açıklamasını yaptı.

Algan Bergüzar Korel için ise “bir handikapı var; bedeni ve yüzü çok feminen değil. Karadayı’da hakim rolüne çok uymuş. Feminen rolleri bedeni kabul etmez, yapmacık olur. Jeanne d’Arc oynayabilir.” dedi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı