MagazinMüzik

Ayla Çelik’in Bağdat’ı Beyaz’ı tekrar stüdyoya sokar mı?

Yıllardır biz onu hep “Gemilerde Talim Var” şarkısı ile özdeşleştirdik. Ancak Beyaz artık “Bağdat” şarkısı ile anılmak istiyor. Ayla Çelik ile hem çok güzel bir dostluk örneği veren ünlü sunucu Çelik ile yaptığı düet sonrasında tekrar stüdyoya sokar mı? sorusunun cevabı merakla bekleniyor. Bağdat şarkısının Beyaz-Ayla Çelik Bağdat düeti tıklanma ve indirme rekorları kırıyor.

Beyaz daha önce Türkan şarkısını kendisine teklif eden Ayla Çelik’e hayır demenin telafisini Bağdat ile kapatmaya çalışıyor. Türkan şarkısının tutmayacağını düşündüğünü itiraf eden Beyaz, pişmanlığını anlatmaya kelimeler bulamıyor. Beyaz kendi programına davet ettiği Ayla Çelik ile düet yapmış ve yeni bomba şarkı Bağdatı seslendirmişti. Bağdat tıklanma ve izlenme rekorları kırıyor.

Beyaz’ı dinleyiciler de özledi

Kendine has yorumu ve yumuşacık tınısı ile gönülleri sesiyle de fetheden ünlü Şovmen Beyazıt Öztürk’ü müzik dinleyicileri de yeni bir albüm müjdesi vermesi için tetikte bekliyor. Beyaz, bu yaz Bağdat için acaba stüdyoya girer mi bilinmez ama onun sesini sevenler müzik sitelerinden Bağdat şarkısını indirmeye ve dinlemeye doyamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu