Medya

Aylık kültür dergisi Cins’in Mayıs sayısında neler var?

Aylık Kültür Dergisi Cins, Mayıs sayısında ‘yeniden başlayanları’ selamlıyor. Allah yeniden başlayanların yardımcısıdır diyen CİNS’in kapak söyleşisi ise çizgi sanatının yaşayan en önemli sanatçılarından Hasan Aycın ile yapılıyor. Aycın, kendi hikâyesini ve dünyanın hallerini anlatıyor.

“KALK VE İŞE YARAR BİR ŞEY YAP” kapağıyla çıkan CİNS’te bu ay birbirinden güzel yazılar sizleri bekliyor. Eren Safi’nin Ahmet Altan’a Açık Mektup’u, Güven Adıgüzel’in Bosna’nın efsanesi Kara Kuğular’ı, Serkan Akkoyun’un Jorge Campos’u, Neşe Kutlutaş’ın bir şarkı hikâyesi ve Mustafa Çiftci’nin Hafız Hasan’ın Bryan Adams Dutkusu gibi değerli yazıları okurla buluşuyor. Cins’in Mayıs sayısında yazılarıyla Serdar Tuncer, Bülent Akyürek, Fikri Akyüz, İsmail Kılıçarslan, Osman Turhan, Ercan Yıldırım, Furkan Çalışkan, Fırat Erez, Yusuf Genç ve Hayati İnanç’ın yanı sıra pek çok önemli isim yer alıyor.

Destekten TR

ORTA SAHA’DA BİR YENİDEN BAŞLAYAN: AYŞE ŞASA

Destekten TR

Cins’in ORTA SAYFA’sı bu ay ünlü senarist Ayşe Şasa’yı ağırlıyor. Bir yeniden başlama hikâyesi olarak Ayşe Şasa’nın hayatının bütün hikâyesi CİNS’te yer alıyor. Mayıs ayının CİNS KAFA’sı ise roman ve hikâyeleriyle olduğu kadar yazılarıyla da okuyan, her kalpte izler bırakan Türkçenin büyük yazarı: Tarık Buğra. CİNS, Küçük Ağa’nın ve Osmancık’ın yazarı Buğra’ya saygı duruşunda bulunuyor. Mayıs sayısının CİNS ŞİİR sayfası ise bu ay yine efsane bir şiire ev sahipliği yapıyor; Mutabaruka: Bu Şiir.

Destekten TR

CİNS AİLESİ BÜYÜYOR!

Her ay kadrosunu genişleten CİNS, bu ay üç yeni isimle aileyi daha da büyütüyor. Serdar Tuncer’in yanı sıra, Talha Hakan Alp de CİNS ailesine katıldı. Ve minyatür sanatını yepyeni, modern bir içerikle ele alan Murat Palta da artık CİNS ailesinde! Palta, meşhur Baba (The Godfather) minyatürüyle dergide yer alıyor. CİNS’in Mayıs sayısı Türkiye’nin her yerinde, bütün gazete bayilerinde!
ALBAYRAK MEDYA

Albayrak Medya’nın geçmişi, 1994 yılında çıkmaya başlayan Yeni Şafak Gazetesi’nin Albayrak Holding bünyesinde yayın hayatına devam etmesiyle başlar. Türkiye’nin en önemli medya kuruluşlarından biri olan Albayrak Medya, cesur ve dürüst yayıncılık anlayışıyla ve güçlü kadrosuyla bünyesinde Türkiye’nin yakından takip ettiği birçok markayı bulundurmaktadır.

Albayrak Medya, Yeni Şafak Gazetesi ve 2002 yılında yayın hayatına başlayan TVNET gibi güçlü markaların yanı sıra birçok dergiye de yatırım yapmaktadır. Mustafa Armağan’ın Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Derin Tarih Dergisi, 2012 yılından bu yana okurlarla buluşmaktadır. Derin Ekonomi, Lokma, Nihayet, Cins, Gerçek Hayat, Skyroad ve Kırmızı Beyaz dergileri, Albayrak Medya’nın yatırım yaptığı diğer dergilerdir. Reklam Piri markası ise reklam alanında faaliyet göstererek alanında öncü olan markalardan biridir. Bunların yanı sıra bütün dergi ve gazetelerin okunabileceği Gazete Manşet ve Dergilik; dağıtım alanında Birlikte Dağıtım; internet yayıncılığı alanında ise Piri Medya ve yenisafak.com Albayrak Medya’nın yapısında olan diğer önemli hizmetlerdir.

Albayrak Medya her biri alanında donanımlı ve yetkin kadrosuyla, her geçen gün yeni bir marka ile yazılı, görsel ve dijital basında Türkiye’nin en güçlü medya kuruluşlarından biri olmaya devam etmektedir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR