Yerli Dizi

AYRILIK HAZAL KAYA VE ÇAĞATAY ULUSOY’A YARAMADI

adini-feriha-koydum-

Destekten TR

Görünen o ki hem Hazal Kaya hem de Çağatay Ulusoy yeni dönemde umduğunu bulamayacaklar. Kuşkusuz iki ünlü oyuncunun fanları da bu durumdan rahatsız. Herkes AFK Emir’in Yolu ve Son Yaz Balkanlar dizisinin akıbetini konuşuyor. Peki, iki dizi için şimdiden beklenen son geliyor denilebilir mi?

Destekten TR


“Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu” dizisinin yapımcısı Armağan Çağlayan, twitter’da Hazal Kaya fanlarıyla kapıştı.

Destekten TR

Armağan Çağlayan, Hazal Kaya’nin diziden ayrılmasının ardından reytinglerin düştüğünü öne süren ve Çağatay Ulusoy’un yeni partneri Zeynep Çamcı’yı eleştiren fanlara Twitter’dan patladı… Çağlayan “Gerçekten bilmeden boş konuşuyorsunuz. Hangimiz hayatı istediğimiz gibi yönetiyoruz?” diyerek tepkilere karşılık verdi.

Bir Hazal Kaya hayranının, “Keşke çalıştığınız oyunculara sahip çıkıp, iğneli konuşmasanız?” yorumu üzerine Çağlayan, “Oyuncular da keşke başarılı dizilerine sahip çıksa mesela” dedi. “Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu” dizisinden Hazal Kaya’nın ayrılıp, sadece Çağatay Ulusoy ile devam etmesi yüzünden reytinglerin düştüğü yönündeki eleştirilere Çağlayan, “Seyircinin kestiği parmak acımaz doğru. “Son Yaz”ın ki de acımamıştır eminim… 100 kişiden, sadece 5 kişi seyretmiş” diyerek Kaya’nın dizisini eleştirdi.

Çağlayan daha sonra, “Evet reyting almadı kalkıyor. Bunu mu saklayacağım” diyerek “Son Yaz” dizisinin yayından kalkacağını söyledi. Hazal Kaya hayranlarının, “Yapımcı Fatih Aksoy’un Hazal Kaya’yı arayarak geri dönmesi için aradığı iddialarına ise Çağlayan, “Bu arada aranızda dolaşan Fatih’in, Hazal’ı aradığı dedikoduları falan kulli yalan” diyerek duruma açıklık getirdi. Çağlayan, son olarak Kaya’nın kamera arkasında çok değiştiğini söyleyerek, “Hiç kimse kamera arkasında ne olduğunu bilmeden konuşmasın. Bu dünyanın iki yüzü var. Kameranın önü ve arkası” diyerek konuyu kapattı.

Medyaloji.net

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR